Sopocki Dom Aukcyjny

12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja Kolekcjonerska

25.08.2018 sobota

19:00

Sopocki Dom Aukcyjny

ul. Bohaterów Monte Cassino 43

81-768 Sopot

01.08 - 25.08.2018

49 obiektów
01

Kamil LISEK

Dziewczyna z liskiem, 2017

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

02

Łukasz PATELCZYK

Mrok, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

5 500 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

03

Wojciech KONIUSZEK

Upadły port, 2013

olej, płótno, 60 x 73 cm, sygn. na odwrocie: 'Wojtek Koniuszek 2010/13'

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

04

Edyta KOWALEWSKA

Bez tytułu z cyklu "Obrysy", 2018

akryl, węgiel, płótno, 60 x 50 cm, opisany na odwrocie: 'Edyta Kowalewska | 50 x 60 | 2018 | bez tytułu'

Cena wywoławcza:

1 100 zł

Estymacja:

1 900 - 2 500 zł

05

Bartek BUCZEK

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'BUCZEK'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 000 - 5 500 zł

06

Maciej RAUCH

Lunatics II, 2013

olej, płótno, 100 x 90 cm, p.d.: 'M. Rauch’

Cena wywoławcza:

1 900 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

07

Daniel PAWŁOWSKI

Lilia w ciemności, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm (w oprawie 133 x 113 cm), sygn. p.d.: 'Pawłowski 2018'

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

16 000 - 26 000 zł

08

Adam WĄTOR

Lustro, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: 'Adam | Wątor | 2018' oraz opisany na odwrocie:' "LUSTRO" | ADAM | WĄTOR | 2018'

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 500 - 5 000 zł

09

Mateusz MALIBORSKI

Muzeum CIX, 2018

olej, płótno, 130 x 100 cm, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 500 - 5 000 zł

10

Ignacy OBOZ

Z cyklu "Stany skupienia", 2017

olej, alkid, płótno, 80 x 70 cm, opisany na odwrocie: 'IGNACY OBOZ | Z CYKLU "STANY SKUPIENIA" | 2017 | WROCŁAW'

Cena wywoławcza:

1 700 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

11

Sandra ARABSKA

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 115 x 190 cm, sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2018 r.'

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

18 000 - 27 000 zł

12

Natalia RYBKA

Nie chcą/nie mogą, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

13

Małgorzata KOSIEC

RADICAL RED, 2017

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: 'KOSIEC' oraz opisany na odwrocie: 'MAŁGORZATA KOSIEC, RADICAL RED, 2017'

Cena wywoławcza:

4 800 zł

Estymacja:

9 000 - 14 000 zł

14

Aleksandra HOŃKO

Bez tytułu z cyklu "Basen", 2018

akryl, płótno, 100 x 130 cm, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

15

Karolina JAKLEWICZ

Obiekt nieplatoniczny 7, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'JAKLEWICZ | OBIEKT | NIEPLATONICZNY VII | 2017'

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

16

Sonia RUCIAK

Bez tytułu z cyklu "Możliwości", 2018

akryl, płótno, 150 x 150 cm (poliptyk 50 x 50 cm x 9 szt.), każda z części sygn.: 'Ruciak 2018'

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

7 000 - 10 000 zł

17

Grupa THE KRASNALS

A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: 'WHIELKI KRASNAL ' 2013' oraz opisany na odwrocie: 'A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

7 000 - 10 000 zł

18

Marcin KOWALIK

Kościół w Szczebrzeszynie ll, 2015

akryl, płótno, 130 x 80 cm, sygn. na odwrocie: 'Marcin | Kowalik 2015 | „OBRAZ OJCA W | KUCHNI / KOŚCIÓŁ | W SZCZEBRZESZYNIE / SERPARACJA PRZESTRZENI " | AKRYL 80 X 130 cm'

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

5 000 - 7 500 zł

19

Robert LISTWAN

MADE IN HEAVEN, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: ' "MADE IN HEAVEN" 2017 Robert Listwan'

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

20

Jan SZCZEPKOWSKI

Blue, 2017

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na licu: 'Sz 17' oraz opisany na odwrocie: "JAN SZCZEPKOWSKI 2017 | -BLUE- | Szczepkowski'

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

4 500 - 6 500 zł

21

Adam BAKALARZ

K27, 2018

akryl, płótno 140 x 100 cm, opisany na odwrocie: 'A. Bakalarz | 2018 | "K27"'

Cena wywoławcza:

7 000 zł

Estymacja:

14 000 - 21 000 zł

22

(CZAJKOWSKI Sławomir) ZBIOK

From Liberations Serie - Demons, 2016

akryl, płótno, 120 x 120 cm, opisany na odwrocie: 'ZBIOK | 2016 | FROM | LIBERATION SERIE | UNTITLED (DEMONS)'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

5 000 - 8 000 zł

23

Miłosz WNUKOWSKI

Ludojad, 2014

olej, płótno, 150 x 220 cm, sygn. na odwrocie: 'Miłosz Wnukowski, Ludojad, 2014'

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

24

Zofia BŁAŻKO

Suprunowa, 2018

olej, płótno, tondo - śr. 120 cm, sygn. u dołu monogramem: 'ZB' oraz opisany na odwrocie: 'Zofia | Błażko | 2018 | "Suprunowa" '

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

25

Stanisław BAJ

Rzeka Bug, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, opisany na odwrocie: 'Stanisław Baj | Rzeka Bug 2018'

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

10 000 - 15 000 zł