Dom Aukcyjny DESA

17 Aukcja Młodej Sztuki

25.05.2019 sobota

16:00

Dom Aukcyjny DESA

Floriańska 13

31-019 Kraków

20.05 - 25.05.2019

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną w wysokości 15% oraz - w przypadku wybranych obiektów oznaczonych w katalogu * - opłatę z tytułu droit de suite.

65 obiektów
01
01

Bartosz JANCIK (ur. 1993, Kraków)

Pejzaż z tęczą

Akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

02
02

Dagmara MIKLER

Zgliszcza

Olej, płótno, 75 x 110 cm,
sygn. p.d.: Mikler 2018 oraz na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

03
03

Gabriela PALUCH (ur. 1984)

Leśny potok

Olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: GP.

Cena wywoławcza:

700 zł

04
04

Kornelia de TOURNELLE (ur. 1988)

Zapatrzenie

Olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: Kornelia de Tournelle.

Cena wywoławcza:

700 zł

05
05

Anna SZCZUREK (ur. 1990)

Zima

Akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

06
06

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 576/AB z cyklu: Archeologia – dyptyk

Technika własna, płótno, 2018, całość 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: S.J.A.T.

Cena wywoławcza:

700 zł

07
07

Andrzej DOMŻALSKI (ur. 1945 r.)

Kapelusze na wietrze, z cyklu Latawce

Olej, akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2019 i opisany na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

08
08

MILIONERBOY (ur. 1982)

NFZ

Technika mieszana, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

09
09

Witold ABAKO (ur. 1958 r.)

Rdz. 4,6 XV

Akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: Abako'19 oraz opisany na odwrocie, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

10
10

Beata PAŁACH-MILLIGAN (ur. 1983)

Układ 5

Akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.g.: B. Pałach, 2017.

Cena wywoławcza:

700 zł

11
11

Rafał GAWLIK (ur. 1989)

Postać metafizyczna 2

Olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

12
12

Ilona, Jadwiga, Ilafo, pseud. FORYŚ (ur. 1980)

Collage

Olej, akryl, spray, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. i opisany na odwrocie, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

13
13

Luiza LOS-PŁAWSZEWSKA (ur. 1963)

Gdy milknie zgiełk

Akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie, 2019 r.

Cena wywoławcza:

700 zł

14
14

Agata RUMAN (ur. 1985)

Podeszczowa przechadzka

Olej, płótno,100 x 110 cm,
sygn. l.d.: A.Ruman'19.

Cena wywoławcza:

700 zł

15
15

Jacek JASINIAK (ur. 1972)

Szum Ciszy

Technika własna, płótno, 105 x 120 cm,
sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

16
16

Joanna RUDEK (ur. 1988)

Amarelo

Akryl, płótno, werniks, 130 x 70 cm,
sygn. na odwrocie, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

17
17

Karolina GRZYWACZ (ur. 1978)

La Machine du Moulin Rouge

Akryl, tusz, deska malarska, 40 cm x 30 cm,
sygn. K.G / na odwrocie Karolina Grzywacz, 2018.

Cena wywoławcza:

700 zł

18
18

Swietlana TRIGUB (ur. 1983)

Spójrz w siebie

Olej, płótno, 60 х 50 cm, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

19
19

Swietlana TRIGUB (ur. 1983)

Geometria przestrzeni

Olej, płótno, 40 х 80 cm, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

20
20

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

Olej, płótno, 120 x 110 cm,
sygn. na odwrocie, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

21
21

Marzena BLECHARCZYK (ur. 1967)

Dokąd zmierzamy

Olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: MB.

Cena wywoławcza:

700 zł

22
22

Karolina PIELAK (ur. 1994)

Bluemoon

Olej, akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie, 2018.

Cena wywoławcza:

700 zł

23
23

Anna SZCZUREK (ur. 1990)

Amazonia

Akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

24
24

Zima

Akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

25
25

Aleksander SOVTYSIK (ur. 1995)

Przejście

Assemblage, technika mieszana, 180 x 70 cm,
sygn. na odwrocie, 2018 r.

Cena wywoławcza:

700 zł

26
26

Sławomir SHUTY (ur. 1973)

WITX

Olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie, z wystawy "Transformers" w 2018/2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

27
27

Kamil JANIK (ur. 1996)

Olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie JANIK 2018.

Cena wywoławcza:

700 zł

28
28

Robert PIASECKI

Pokusa Ewy

Akryl, płótno, pozłacany, technika własna, 110 x 80 cm,
sygn. na odwrocie, 2018.

Cena wywoławcza:

700 zł

29
29

Łukasz BREITENBACH (ur. 1988)

Kwiat

Olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d.: Łukasz Breitenbach.

Cena wywoławcza:

700 zł

30
30

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Letni spacer

Olej, akryl, szlag metal (srebro, złoto) płótno, 100 x 40 cm,
sygn. p.d.: AKappa, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

31
31

Joanna MISZTAL (ur. 1967)

Fuksja

Olej, akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J. Misztal 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

32
32

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Hyc!

Akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d. i opisany na odwrocie, 2018.

Cena wywoławcza:

700 zł

33
33

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Barwy odkryte

Olej, płótno, 120 x 90 cm, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

34
34

Monika MŁYNARSKA

Dziewczyna w koszulce z najką

Akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: mo mly.

Cena wywoławcza:

700 zł

35
35

Jan DEREK (ur. 1964)

Akt

olej na płótnie 100 x 120 cm,
sygn. p.d., 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

36
36

Kaja KOZON (ur. 1996)

Olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie, 2017.

Cena wywoławcza:

700 zł

37
37

Inez WHITE (ur. 1966, Wrocław)

Krakowska impresja

Olej, kolaż, technika własna na kartonie, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie, 2019, oprawiony.

Cena wywoławcza:

700 zł

38
38

Halyna CHANTURIIA

Martwa natura z orchideą

Olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Chanturiia H. 16, 2016.

Cena wywoławcza:

700 zł

39
39

Weronika GWADERA

Rdzawy dach

Olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie, 2017 r.

Cena wywoławcza:

700 zł

40
40

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Lądowisko dla aniołów

Olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d., 2018.

Cena wywoławcza:

700 zł

41
41

Anastasiia RAKHOVSKA

Złudzenie

Olej, płótno, 50 x 40 cm, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

42
42

Big City

Akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los P i na odwrocie, 2019 r.

Cena wywoławcza:

700 zł

43
43

Portowe miasto

Olej, kolaż, technika własna na kartonie 50 x 69,5 cm,

Cena wywoławcza:

700 zł

44
44

Aneta KLEJNOWSKA (ur. 1990, Warszawa)

Cosmic Girl 2017

Sitodruk, spray, papier, 105 x 77 cm (w oprawie),
sygn. p.d.: A. Klejnowska

Cena wywoławcza:

700 zł

45
45

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Zodiak 3 - Leo

Akryl, marker, płyta, 2018, 63 x 64 cm,
sygn. i opisany na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

46
46

Sylwia MICHALSKA (ur. 1978, Poznań)

Złote tajemnice III

Akryl, miedz, złoto, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: S. Michalska.

Cena wywoławcza:

700 zł

47
47

Dorota KUŹNIARSKA (ur. 1989)

Portret oswojonej papugi z cyklu: Chwilostany

Akryl, płótno, 100 x 81 cm, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

48
48

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975, Łódź)

Czuły barbarzyńca

Akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz opis na odwrocie, 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł

49
49

Secret garden

Akryl, płótno, 60 x 60 cm,

Cena wywoławcza:

700 zł

50
50

Jan Wojciech MALIK (ur. 1951, Poznań)

Hawaii

Akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. l.d.: j.w.malik 2019.

Cena wywoławcza:

700 zł