Black cross

App store
Google play wkrótce

NEXT

18 Aukcja Młodej Sztuki

15.06.2018 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

06.06 - 15.06.2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

90 obiektów
01

Anna OSIECKA

Galaxy III, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

02

Milena BRUDKOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘BRUDKOWSKA MILENA 2018 OLEJ NA PŁÓTNIE 80 x 80 cm’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

03

Lia KIMURA

Purity, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 81 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘LIA KIMURA "PURITY"’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

04

Justyna POSIECZ-POLKOWSKA

Pomiędzy drzewami, 2012 r.

olej na płótnie, 40 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘POMIĘDZY DRZEWAMI J. P. - Polkowska 2012r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

05

Anna ZALEWSKA

Sen w ciszy wyrzeźbiony, 2018 r.

technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na odwrocie: ‘"Sen w ciszy wyrzeźbiony" Anna Zalewska 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

06

Agata ŻYCHLIŃSKA

What's behind the belly button, 2018 r.

akryl i materiał na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Agata Żychlińska, 2018 r. akryl, gwasz na płótnie, What's behind the belly button? 2018 r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

07

Piotr ZAWADZKI

Szumy miasta cz. 10, 2017 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

08

Halszka MAJ

Tulipany, 2018 r.

olej na płótnie, 2 x 55 x 38 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ Halszka Maj, Tulipany - dyptyk 55 x 38 cm olej na płótnie, 2018 r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

09

Tomasz KURAN

Podobno w Toskanii są niebieskie koty, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany: ‘T. KURAN’
Opisany na odwrocie: ‘T. KURAN 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

10

Beata Maria BUGAJ-TOMASZEWSKA

Autoportret, 2017 r.

technika własna na płycie MDF, 110 x 97 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ B. Bugaj-Tomaszewska BBT. 2017
technika własna, mdf’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

11

Juliusz (Juliusz MARTWY, pseud.) LEWANDOWSKI

Portret mężczyzny z fiołkiem, 2018 r.

akryl na płótnie, 92 x 73 cm
Sygnowany na odwrocie.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

12

Grzegorz PLESZYŃSKI

The Cadillacs z cyklu New Graffiti, 2009 r.

akryl, spray na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘GRZEGORZ PLESZYŃSKI, Berlin/2009, seria: New Graffiti - The Cadillacs’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

13

Piotr WORONIEC

Kart-silver, 2018 r.

akryl na płycie, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

14

Piotr KOSSAKOWSKI

Efekt przegrzania w saunie, 2017 r.

Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kossakowski "Efekt przegrzania w saunie" 100 x 100, 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

15

Mikołaj REJS

Egzogalactic traveler, 2018 r.

akryl na płótnie, 90 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Egzogalactic traveler, Mikołaj Rejs, 2018 r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

16

Kamila BEDNARSKA

"9.01" II, 2016 r.

technika mieszana na płótnie, 2 x 100 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"9.01" II Kamila Bednarska, mix media’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

17

Andrzej WROŃSKI

Pokonać Bałtyk, 2018 r.

olej na płótnie, 120 x 52 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Andrzej Wroński 2018’
Opisany na odwrocie: ‘"POKONAĆ BAŁTYK" 2018 OLEJ, PŁÓTNO 120 x 52 Andrzej Wroński’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

18

Adam NOWACKI

27196, 2018 r.

technika mieszana na płycie HDF, 80 x 60 cm
Sygnowany i opisany p. d. róg: ‘Adam Nowacki ’18, -2-7-1-9-6, 1103/02/18’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

19

Krzysztof MALEWICZ

Piszę do Ciebie pogrążony w żalu, 2017 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
Sygnowany p. .d. róg: ‘K. K. MALEWICZ’
Opisany na odwrocie: ‘KRZYSZTOF KAMIL MALEWICZ, CZĘSTOCHOWA 2017, "Piszę do Ciebie pogrążony w żalu"

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

20

Bartosz PSZON

Bez tytułu, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Bartek Pszon , Bez tytułu, 80 x 60 cm’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

21

Alicja KAPPA

#02 Włoskie wakacje, 2018 r.

olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A.Kappa’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

22

Katarzyna ŚRODOWSKA

Pływaczki, 2017 r.

akryl na płótnie, 72 x 50 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘ŚRODOWSKA 2015’
Opisany na odwrocie: ‘ŚRODOWSKA 2015 "PŁYWACZKI" TECH: AKRYL NA PŁÓTNIE 72x50cm 2015r. Katarzyna Środowska’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

23

Barbara Gulbinowicz

Kawa w mieście, 2017 r.

olej na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘B. GULBINOWICZ’
Opisany na odwrocie: ‘578’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

24

Nikita KRZYŻANOWSKA

Sutra, 2017 r.

technika mieszana na płycie, 125 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘NIKITA KRZYŻANOWSKA, SUTRA 2017 TECHNIKA MIESZANA PŁYTA HDF’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

25

Małgorzata ADAMCZAK

Cantedeskia, 2015 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Cantedeskia, 80 x 100
akryl, Adamczak Gosia 2015’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

26

Jacek MALINOWSKI

Paesaggio Toscano, 2016 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski olej, 2016’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

27

Katarzyna BLEKIEWICZ

The land of carmine fish, 2011 r.

akryl na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Kasia Blekiewicz "The landof carmine fish" acrylic 30 - 30 cm, 2011’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

28

Piotr URBANEK

Golem, 2018 r.

olej na płótnie, 40 x 50 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PUrbanek, Golem, 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

29

Maciej GAPPA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl, szlagaluminium na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MACIEJ GAPPA 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

30

Jagoda DZIEWANOWSKA

Blush, 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany: Monogram

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

31

Anna JARZYMOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 110 x 110 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Jarzymowska, Bez tytułu, 2018 r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

32

Stanisław TOMALAK

Fragment 453, 2017 r.

akryl, technika własna na płótnie, 50 x 65 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘S. J. A. Tomalak, Fragment 453, 2017-czerwiec’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

33

Andrzej TUŹNIK

Niebieska ciężarówka, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany l. d. róg: monogram
Pieczątka autorska na odwrocie.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

34

Filip ŁOZIŃSKI

Białe miasto, 2017 r.

akryl, olej na płycie, 80 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘F. ŁOZIŃSKI’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

35

Katarzyna TCHÓRZ

Psychosis I, 2016 r.

akryl na płycie, 88 x 58 cm
oprawiony

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

36

Natalia FUNDOWICZ

Nogi, 2017 r.

akwarela, ekolina, spray na płótnie, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

37

Magdalena RYTEL-SKOREK

Bez tytułu, 2017 r.

akryl na płótnie, 30 x 20 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2017 r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

38

MILIONERBOY

Ptasiek, 2018 r.

technika własna na płótnie, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

39

Dorota WOJSZNIS

Brama No. 2, 2015 r.

olej na płótnie, 100 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Dorota Łobos-Wojsznis’
Opisany na blejtramie: ‘Brama No. 2, Dorota Ł. Wojsznis’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

40

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ

Bez tytułu 103, 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 35 x 45 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘18’
Opisany na odwrocie: ‘103 17/6/08
Nalepka autorska na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

41

Piotr PACHECKI

Trudne sprawy, 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Piotr Pachecki 2017’
Nalepka autorska na odwrocie.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

42

Viola TYCZ

B. Topa, 2012 r.

akryl na płycie, 80 x 25 cm
Nalepka autorska na odwrocie: certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

43

Marta Julia PIÓRKO

Beagle, 2017 r.

olej na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO, "BEAGLE" 30 x 30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE, 2017 r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

44

Piotr PRZYBYŁA

Żyrafa 2, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Przybyła "Żyrafa 2" 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

45

Małgorzata FENRYCH

Dawno temu, 2018 r.

olej na płótnie, 90 x 80 cm
Sygnowany: ‘MF18’
Opisany na odwrocie: ‘Małgorzata Fenrych "Dawno temu" 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

46

(pseud.) M. LAMORO

Frajda, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 73 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘M. Lamoro’
Opisany na odwrocie: ‘M. Lamoro 2017 r. Frajda’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

47

Marta BILECKA

The Force of Nature 11, 2018 r.

akryl na płótnie, 60 x 40 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘M. BILECKA’
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA, JAN. 2018

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

48

Sylwia MICHALSKA

Na pustkowiu, 2017 r.

olej na płótnie, 120 x 100 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘S. Michalska’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

49

Krzysztof RYFA

W samo południe, 2016 r.

Sygnowany p. d. róg: ‘Krzysztof Ryfa 2016r.’
Opisany na odwrocie: ‘Krzysztof Ryfa "W samo południe" 2016r.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

50

Piotr KACHNY

Set on, 2017 r.

olej na płótnie, 135 x 115 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny "Set on" 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja: