Pragaleria

2 Wakacyjna Aukcja Sztuki Młodej

25.08.2018 sobota

17:00

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

25.08 - 25.08.2018

Miejsce aukcji:
Park Praski
ul. Ratuszowa 6, Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

57 obiektów
01

Katarzyna JAKUBOWSKA

Dziewczyna z pawim piórem, 2018

olej, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

02

Piotr GOLA

Żółte marzenie, 2016

olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

03

Sylwia CABAN

Czarny Anioł, 2018

aluminium patynowane, podstawa granitowa,
46 x 24 x 9 (w tym kamień 10 x 11 x 9),
sygn. na udzie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

04

Luiza LOS-PŁAWSZEWSKA

Lato nad Stawem, 2018

akryl, tusz, płótno, 90 x 90 cm,
sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

05

Aneta KOWALCZYK

Macierzyństwo, 2018

technika mieszana, papier, 68,5 x 40,5 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

06

Mariola ŚWIGULSKA

Lekka mżawka, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

07

Jolanta ZIÓŁKOWSKA

Na polanie, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

08

Tobiasz KENIO

Oblivion 12, 2018

akryl, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

09

Dominika HOFMAN

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

10

Piotr ZAWADZKI

NYC - migotanie poranka, 2018

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

11

Jagoda DZIEWANOWSKA

Dreams, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

12

Stanisław TOMALAK

Fragment 525, z cyklu Morza i Porty, 2018

technika własna, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

13

Paweł DĄBROWSKI

Akt w kapeluszu, 2018

olej, płótno, 110 x 70 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

14

Aleksander BASZYŃSKI

The Cloud, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

15

Jakub NIEWDANA

Sowa, z serii Safari, 2018

ceramika angobowana i szkliwiona, zdobiona platyną, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm,
sygn. na spodzie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

16

Honorata CHAJEC

Malwy, 2018

olej, akryl, płótno, 110 x 70 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

17

Sabina Maria GRZYB

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

18

Mariusz KITOWSKI

Oversized 5

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

19

Marta TYMIŃSKA

Niewinność, 2018

akryl, technika własna, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

20

Ewelina KOŁAKOWSKA

12, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

21

Łukasz BREITENBACH

Fikus z żółtym liściem, 2018

olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

22

Wojciech GÓRECKI

olej, płótno, 25 x 34 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

23

Jolanta KITOWSKA

Popołudnie, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn.: p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

24

Robert PIASECKI

Zawieszenie, 2018

olej, akryl, srebro, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

25

Małgorzata RUKSZAN

Senne miasto, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja: