NEXT Aukcje Sztuki

21 Aukcja Młodej Sztuki

29.03.2019 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

90 obiektów
01
01

Jacek TYCZYŃSKI (ur. 1959, Bydgoszcz)

Portret z bryłą, 2019 r.

olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński 2019’

Cena wywoławcza:

800 zł

02
02

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974 r. (Puławy))

Dworzec nocą, 2018 r.

olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram
pieczęć autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

800 zł

03
03

Anna ZALEWSKA (ur. 1985)

Gasną słońca cienie, 2018 r.

technika własna na płótnie, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

04
04

Juliusz LEWANDOWSKI

Bez tytułu, 2018 r.

pastel na płótnie, 65 x 54 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Juliusz Lewandowski 2018’

Cena wywoławcza:

800 zł

05
05

Kamila BEDNARSKA (ur. 1983, Rzeszów)

Sama, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘„Sama” | mix media | 2018 | Kamila Bednarska’

Cena wywoławcza:

800 zł

06
06

Paweł PISKOZUB (ur. 1978, Milicz)

Las-studium, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub 2018.’

Cena wywoławcza:

800 zł

07
07

Lech (pseud. Make it Simple) MAŚLANKIEWICZ (ur. 1983)

Czerniakowska, 2018 r.

akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘MKTSMPL | „CZERNIAKOWSKA” | 2018’

Cena wywoławcza:

800 zł

08
08

Magdalena RYTEL-SKOREK (ur. 1976)

Drzewo, 2019 r.

akryl na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.’

Cena wywoławcza:

800 zł

09
09

Agata ŻYCHLIŃSKA (ur. 1992)

Kosmonauta, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Agata Żychlińska 2018 R.’

Cena wywoławcza:

800 zł

10
10

Viola TYCZ (ur. 1973)

Love is a losing game 2, 2019 r.

akryl na płycie HDF, 33 x 33 cm
nalepka autorska - certyfikat autentyczności na odwrociu

Cena wywoławcza:

800 zł

11
11

Dominika GRZYMSKA (ur. 1993)

10 IV ’18, 2018 r.

olej na płótnie, 140 x 170 cm
sygnowany na blejtramie: ‘ GRZYMSKA 10 IV ‘18’

Cena wywoławcza:

800 zł

12
12

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

Niewymazywalny ślad istnienia, 2017 r.

olej na płótnie, 90 x 120 cm
opisany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek | „Niewymazywalny ślad istnienia” | 2017’

Cena wywoławcza:

800 zł

13
13

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

Dream time, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

Cena wywoławcza:

800 zł

14
14

Janusz MAGIERA (ur. 1972, Nowy Targ)

Reverie III, 2015 r.

olej na płótnie, 60 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
opisany na odwrociu: ‘REVERIE III – MJ 2015 R | 100 x 60 cm | OIL ON CANVAS | J. MAGIERA’

Cena wywoławcza:

800 zł

15
15

Tomasz KURAN (ur.1971)

Gdy zasypiasz budzą się koty, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN 2018’

Cena wywoławcza:

800 zł

16
16

Krzysztof MALEWICZ (ur. 1981, Białystok)

Czwartek, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Krzysztof | Kamil | Malewicz | Częstochowa A.D. 2018 | „czwartek” | Acrylic’

Cena wywoławcza:

800 zł

17
17

Rozalia WÓJCIK

Rozpieszczony kociak, 2018 r.

olej na płótnie, 65 x 55 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Roza Wójcik’
opisany na odwrociu: ‘„Rozpieszczony kociak” | Rozalia Wójcik’

Cena wywoławcza:

800 zł

18
18

Katarzyna SANIEWSKA

Rdza, 2010 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘K. Saniewska’
opisany na odwrociu: ‘„Rdza” | Katarzyna Saniewska | 2010’
oprawiony

Cena wywoławcza:

800 zł

19
19

Iwona DELIŃSKA (ur. 1963)

Lucidity A13 2018 r.

akryl na papierze, 50 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Iwona Delińska 2018’
opisany l. d. róg: ‘Lucidity A13’
oprawiony

Cena wywoławcza:

800 zł

20
20

Jacek JURIEWICZ (ur. 1966, Szczecinek)

Wysokie drzewa, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘JURIEWICZ 18’
opisany na odwrociu: ‘JACEK | JURIEWICZ | WYSOKIE | DRZEWA | 2018 | AKRYL’

Cena wywoławcza:

800 zł

21
21

Hugo GIZA (ur. 1982)

KR106, 2018 r.

akryl na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘HuGi 18’

Cena wywoławcza:

800 zł

22
22

Łukasz BREITENBACH (ur. 1988)

Widok z okna, 2018 r.

olej na płótnie, 54 x 65 cm
sygnowany l. d. róg: ‘ŁUKASZ BREITENBACH’

Cena wywoławcza:

800 zł

23
23

Wojciech ZYTKIEWICZ (ur. 1963, Bydgoszcz)

Czerwiec z cyklu Łąki polskie, 2018 r.

akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘WOJO 2018’
opisany na odwrociu: ‘WOJCIECH ZYTKIEWICZ 2018 | „ŁĄKI POLSKIE” – CZERWIEC”’

Cena wywoławcza:

800 zł

24
24

Jacek MALINOWSKI (ur. 1964, Warszawa)

Droga do San Qurico d’Orcia, 2017 r.

olej na płótnie, 60 x 120 cm
opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | olej | 2017’

Cena wywoławcza:

800 zł

25
25

Katarzyna TCHÓRZ (ur. 1986)

Gwałtowna wiosna, 2014 r.

olej, akryl na podkładzie introligatorskim, 100 x 70 cm
oprawiony

Cena wywoławcza:

800 zł

26
26

Filip WARZECHA (ur. 1994, Dębica)

Dom nad wodospadem, 2017 r.

akryl na płótnie, 70 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Filip Warzecha X 2017 r. WARSZAWA’
opisany na odwrociu: ‘ „Dom | nad | wodospadem” | Filip Warzecha | X 2017, Warszawa’

Cena wywoławcza:

800 zł

27
27

Marta BILECKA (ur. 1975)

Perfect Moment Before Noon 12, 2018 r.

akryl na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’

Cena wywoławcza:

800 zł

28
28

Jerzy PĘCZUŁA (ur. 1965, Lublin)

4198, 1998 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘JP 97’
sygnowany na odwrociu: ‘Jerzy Pęczuła’
opisany na odwrociu: ‘4198 | J. Pęczuła | 1997-1998’

Cena wywoławcza:

800 zł

29
29

Andrzej ZUJEWICZ

Deszcz 2, 2018 r.

olej na płycie, 80 x 120 cm
opisany na odwrociu: ‘ANDRZEJ | ZUJEWICZ | „DESZCZ 2” | 2018 | olej’

Cena wywoławcza:

800 zł

30
30

Maciej GAPPA (ur. 1980, Człuchów)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MACIEJ GAPPA | 2018’
oprawiony

Cena wywoławcza:

800 zł

31
31

Sebastian GARYANTESIEWICZ (ur. 1980)

Grey world around, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Garyantes’
opisany na odwrociu: ‘Sebastian | Garyantesiewicz | 2018 r. | „Grey world around”’

Cena wywoławcza:

800 zł

32
32

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Aforyzm 7, 2019 r.

technika mieszana na płycie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Woroniec 2019’
opisany na odwrociu: ‘PIOTR WORONIEC JR | AFORYZM 7 | 2019’

Cena wywoławcza:

800 zł

33
33

Krzysztof RYFA (ur. 1959, Jelenia Góra)

Street Art, 2016 r.

akryl na płótnie, 150 x 130 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

34
34

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Naskalna metropolia, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’

Cena wywoławcza:

800 zł

35
35

Małgorzata FENRYCH (ur. w 1964, Szczecin)

Płaszczowiny V, Późny powrót, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

36
36

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Czas niewinności, 2018 r.

sygnowany na odwrociu: ‘P. K. Mikulska 2018’

Cena wywoławcza:

800 zł

37
37

Paulina JEZIOR (ur. 1989, Lublin)

Between words, 2018 r.

olej na płótnie lnianym, 120 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘BETWEEN | WORDS | P. JEZIOR | 2018’

Cena wywoławcza:

800 zł

38
38

Krystyna RÓŻ-PASEK (ur. 1981)

Indywidualność, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: ‘KJRP’ 19’
opisany na odwrociu: ‘INDYWIDUALNOŚĆ | Krystyna Róż-Pasek 2019’

Cena wywoławcza:

800 zł

39
39

Paweł WĄSOWICZ

Dziewczyna z ważką i kwiatami, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: ‘PW 2017’
opisany na odwrociu: ‘Dziewczyna z ważką i kwiatami’

Cena wywoławcza:

800 zł

40
40

Danuta LESZCZYŃSKA (ur. 1978, Leszno)

Cup Puccino, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

41
41

NO NAME

013. Mieczyk, 2018 r.

akryl na płótnie, 90 x 43 cm
opisany na odwrociu: ‘PROJEKT | AWANGARDA BZY MALUJE 2 | 013.MIECZYK’

Cena wywoławcza:

800 zł

42
42

Magdalena STĘPNIAK (ur. 1998, Częstochowa)

Kwiaty polskie, 2018 r.

akryl na płótnie, 38 x 46 cm
opisany na odwrociu: ‘MAGDALENA | STĘPNIAK | KWIATY POLSKIE | 2018 r. | 40 x 50 cm’

Cena wywoławcza:

800 zł

43
43

Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

Radość o poranku, 2018 r.

olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Mariola Świgulska Seenna 2019’

Cena wywoławcza:

800 zł

44
44

Monika DAŁEK (ur. 1981)

Lubimy dobro i prawdę, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MDałek 2018’

Cena wywoławcza:

800 zł

45
45

Jacek SIKORA (ur. 1967, Łódź)

#MeToo, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 80 cm
opisany na odwrociu: ‘#MeToo | 2019 | JACEK SIKORA’

Cena wywoławcza:

800 zł

46
46

Agata BAJSZCZAK (ur. 1982)

Jesień, 2018 r.

sygnowany p. d. róg: ‘Bajszczak’
opisany na blejtramie: ‘AGATA BAJSZCZAK | „JESIEŃ” 2018 | AKRYL, MARKERY AKRYLOWE’

Cena wywoławcza:

800 zł

47
47

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Portret emocjonalny kobiety, 2019 r.

olej na płótnie, 150 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

48
48

Michał ZALEWSKI (ur. 1985, Elbląg)

Celebracja życia 2, 2013 r.

akryl na płótnie, 80 x 110 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

49
49

Maciej ZABAWA (ur. 1981)

Let’ s Dance, 2014 r.

akryl na płótnie, 120 x 80 cm
opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

800 zł

50
50

REDI.BO (pseud.) (ur. 1968, Częstochowa)

Spacer miejski, 2018 r.

akwarela i akryl na płótnie, 50 x 20 cm
sygnowany p. d. róg: ‘REDI.BO 2018’
pieczęć autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

800 zł