Bohema

23 Aukcja Nowej Sztuki - edycja kolekcjonerska

21.02.2019 czwartek

19:00

Galeria Bohema

Al. Jerozolimskie 99/2

02-001 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do cen sprzedaży wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

36 obiektów
01
01

Paweł WĄSOWSKI

Diagonikon, 2017

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

02
02

Jan TARASIN (1926-2009)

Sytuacje, 1977/1990

grafika, sitodruk, papier, 40 x 30 cm, sygnowany i datowany u dołu: J. Tarasin 1990

Cena wywoławcza:

900 zł droit de suite

03
03

Jan TARASIN (1926-2009)

Magazyn, 1977/1990

Cena wywoławcza:

900 zł droit de suite

04
04

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973, Zabrze)

Powrót, 2018

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

05
05

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974 r. (Puławy))

Przed burzą, 2018

olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygnowany monogramem l. d. róg, na odwrocie monogram i pieczęć

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Urszula KAŁMYKOW (ur. 1986)

Odbicie ciszy, 2019

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Jacek BARSZCZ (ur. 1967r.)

Las Bielański, 2013

olej, płótno, wym. 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

08
08

Piotr DUDEK

Trąba, 2016

technika własna, mieszana, rysunek, elementy kolażu, 100 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Mieczysław LURCZYŃSKI (1908 St. Petersburg - 1992 Paryż)

Wieczór w Paryżu, lata 60. XX w.

olej, tektura, 61,5 x 50 cm, na odwrocie pieczątki galerii POSK w Londynie oraz nr inwentarzowy kolekcji 289-2017

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

10
10

Paweł PISKOZUB (ur. 1978, Milicz)

Miasto II, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Scena arabska, lata 70.XX w.

olej, tektura, 65 x 53 cm, sygn. l.d.: Lurczyński, na odwrocie pieczątki galerii POSK w Londynie oraz nr inwentarzowy kolekcji 231-2017

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

12
12

Olga WOLNIAK (ur. 1957)

Arabeska, 2018

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

13
13

Andrzej BATOR (ur. 1951, Łódź)

Cnota, 2016

tusz, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

14
14

Tomasz JĘDRZEJKO (ur. 1979 Bielsko-Biała)

Kobieta z wydm, 2004

tryptyk, grafika, sitodruk, 7/50, 3 x 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie: T. Jędrzejko

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Wojciech Adam BAŃSKI (ur. 1993)

Eers, 2018

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Paweł ALTHAMER (ur. 1967)

Lalka - Pan w marynarce, lata 90. XX w.

technika własna, asamblaż, tkaniny, skóra, tworzywo, wys. 33 cm, sygnowana.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

17
17

Monika SZAMBELAN-ALTHAMER

Czarny łabędź, 2018

lalka kolekcjonerska, szycie ręczne i maszynowe, tkaniny, elementy ceramiczne (dłonie i twarz), wys. ok. 60 cm, sygn. stemplem autorskim

Cena wywoławcza:

1 500 zł

18
18

Paulina WŁOSTOWSKA (ur. 1987, Warszawa)

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

19
19

Michał MINOR (ur. 1979 r. Zabrze)

Jeśli twoja ręka zamierza zgrzeszyć, urwij ją, 2014

dyptyk, serigrafia, papier, 100 x 140cm, sygn. u dołu.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

20
20

Krzysztof RUSIECKI

Słoneczki, 2018

olej, płótno, 90 x 100 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

1 500 zł

21
21

Bartosz IWAN

Polowania teraz łatwiejsze, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

22
22

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

Dwie drogi, 2014

akryl, sklejka drewniana, 115 x 115 cm, sygn. na odworcie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

23
23

Monika SZAMBELAN-ALTHAMER

Morze, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

After (Andrea del Sarto), 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Piotr AMBROZIAK (ur. 1971)

City nude, 2016

akryl, płótno, 66 x 86 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

26
26

KEYMO

Andżela, 2017

fotografia analogowa, małoobrazkowa, odbitka 1/10, 21,5 x 32 cm (w oprawie 44 x 33 cm), sygn.

Cena wywoławcza:

800 zł

27
27

Monika DAŁEK (ur. 1981)

Dnieją płaszczyzny dźwięków i ciał, 2018

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Grzegorz L. PIOTROWSKI (ur. 1976)

Pomnik, 2015

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

29
29

Paweł KLESZCZEWSKI

Pragnienie/Desire, 2012/2018

olej, płótno, 140 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Weronika MICHALSKA

Król, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Judyta KRAWCZYK (ur. 1978, Lubin)

Bacon, 2017

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 574, z cyklu „Archeologia”, 2019

olej, kolaż, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Grzegorz SKRZYPEK (ur. 1970)

Trzy koniostworki i drzewożarówka, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Renata MAGDA (ur. 1980)

Południową porą, 2018

akryl, płótno, elementy kolażu, 100 x 65 cm, sygn. p.d.: monogramem autorskim oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Anna DYBOWSKA

1802CE, 2018

technika mieszana, kolaż, płótno, 61 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

36
36

Leon GRUZD (ur. 1944)

Hiszpańska mucha, 2009

brąz, kamień labradoryt, egzemplarz unikatowy, wys. 19,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

1 000 zł