NEXT

3 Wakacyjna Aukcja Sztuki

20.07.2018 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

12.07 - 20.07.2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

89 obiektów
01

Alicja KAPPA

Noc świerszczy, 2018 r.

olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

02

Anna ZALEWSKA

Ciszą zahipnotyzowany, 2017 r.

technika własna na płótnie, 110 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
opisany na odwrocie: ‘"Ciszą zahipnotyzowany" Anna Zalewska 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

03

Andrzej WROŃSKI

Po sztormie, 2018 r.

olej na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Andrzej Wroński 2018’
opisany na odwrocie: ‘ "PO BURZY" OLEJ PŁÓTNO 92 x 73 cm 2018 R Andrzej Wroński’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

04

Agata ŻYCHLIŃSKA

Znana kobieta bez głowy, 2016 r.

akryl, gwasz na płótnie, 60 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Famously headless woman, akryl i gwasz na płótnie, Agata Żychlińska 2016’

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

05

Anna OSIECKA

Spiral, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Osiecka "Spiral" 2017R.’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

06

Justyna POSIECZ-POLKOWSKA

W pracowni, 2010 r.

olej na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany l. d. róg
opisany na odwrocie: ‘W PRACOWNI, 2010 , Justyna Posiecz-Polkowska’

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

07

Mirella STERN

Nie wyobrażam sobie miły, żebyś na wojnę kiedyś szedł, 2018 r.

technika własna na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Stern’
opisany na odwrocie: ‘"Nie wyobrażam sobie miły, żebyś na wojnę kiedyś szedł" Mirella Stern 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

Estymacja:

08

Urszula DANIELEWSKA-WIETECKA

Bez tytułu, 1996 r.

akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany i opisany na blejtramie: ‘URSZULA DANIELEWSKA-WIETECKA, 120 x 100 cm, akryl / płótno’

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

09

Zdzisław BEKSIŃSKI

Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.

fotomontaż komputerowy, 80 x 80 cm
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

10

Juliusz (Juliusz MARTWY, pseud.) LEWANDOWSKI

Niebieska parka, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Juliusz Lewandowski 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

11

Maciej CIEŚLA

Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

12

Magdalena KWAPISZ-GRABOWSKA

Rozbieranie do snu, 2011

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MKG’

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

13

Robert PIASECKI

Patrząc w niebo - droga mleczna, 2018 r.

olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

14

Tomasz KOŁODZIEJCZYK

Pomosty, 2016 r.

akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"POMOSTY" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2016’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

15

Piotr URBANEK

Gwiazdojad, 2015 r.

olej na płótnie, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

16

Iwona DOMBEK-RYBCZYŃSKA

Somnium, 2017 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘I. Dombek Rybczyńska 2017 "Somnium"’

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

17

Lia KIMURA

It’s just a matter of time, 2018 r.

olej na płótnie, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

18

Tomasz KURAN

Nocą, gdy się zamyślasz przychodzą morskie koty, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘T.KURAN 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

19

Stanisław TOMALAK

Fragment 435, 2016/2017 r.

akryl, technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘S. J. A. TOMALAK’
opisany na odwrocie: S. J. A. Tomalak, Fragment 435 z cyklu "Morza i porty" 2016-2017’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

20

Piotr ZAWADZKI

Lekkość rozterek poranka, 2017 r.

sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

21

Aleksander DĘTKOŚ

Nawigator, 2007 r.

brąz, kamień, 61 x 52 x 25 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

23

Grzegorz PLESZYŃSKI

White z serii New Graffiti, 2014 r.

akryl, spray na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘GRZEGORZ PLESZYŃSKI seria: New Graffiti WHITE / 2014’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

24

Mikołaj REJS

2 Uniwersy, 2017 r.

akryl na płótnie, 90 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘2 Uniwersy, Mikołaj Rejs, 2017’

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

25

Krzysztof MALEWICZ

Woda, woda, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MALEWICZ 2018’
opisany na odwrocie: ‘ AKRYL, CZĘSTOCHOWA 2018, MALEWICZ, WODA WODA’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

26

Paweł PISKOZUB

Wyścig, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Piskozub 2017’

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

27

Maciej GAPPA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl na płótnie, 95 x 110 cm
sygnowany na odwrocie: ‘MACIEJ GAPPA 2018 ‘

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

28

Jacek PIĄTEK

Stroll in the city park 1, 2013 r.

olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: ‘J. Piątek 2013 r.’

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

29

Urszula CHROBAK

R.L.04., 2017 r.

akryl na płótnie, 110 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘R.L.04. Urszula Chrobak 2017’

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

30

Katarzyna KUCIEL

Odpoczynek anioła, 2017

olej na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany na odwrocie: ‘K. Kuciel, 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

31

Katarzyna BLEKIEWICZ

Rajski ptak, 2018 r.

akryl na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Rajski ptak, akryl na płótnie, 70 x 90 cm, 2018 rok Katarzyna Blekiewicz’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

32

Zdzisław WALCZAK

Koń czystej krwi arabskiej, 2006 r.

olej na płótnie, 96,5 x 130 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Zdzisław Walczak "Koń czystej krwi arabskiej" olej/płótno, 96,5 x 130 cm czerwiec 2006’

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

33

Kamila BEDNARSKA

Ławica, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 290 cm (poliptyk)
sygnowany i opisany na odwrocie.

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

34

Katarzyna TCHÓRZ

Couple in a hotel room, 2016 r.

akryl na płycie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg.
opisany na odwrocie: ‘Couple in a hotel room, 2016’

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

35

Dorota WOJSZNIS

Brama No. 20, 2015 r.

olej na płótnie, 110 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Dorota Łobos Wojsznis’
opisany na blejtramie: ‘BRAMA No.20 Dorota Ł. Wojsznis 100 x 110’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

36

Jacek MALINOWSKI

Światło II, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski AKRYL 2018’

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

37

Cezar WALCZAK

Santorini, 2017 r.

akryl na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘CEZAR 2017’
opisany na odwrocie: ‘"SANTORINI" CEZAR WALCZAK 2017’

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

38

MILIONERBOY

Nie grzeb sobie bo rozciągniesz, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 90 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

39

Adam NOWACKI

Hippy Chic No. 5, 2017 r.

technika mieszana na płycie HDF, 70 x 50 cm
oprawiony

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

40

Magdalena RYTEL-SKOREK

Ornament, 2016 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel - Skorek’
opisany na odwrocie: ‘ "Ornament" Magdalena Rytel - Skorek, akryl na płótnie, 2016 r. tel 501 064 638’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

41

Małgorzata FENRYCH

Płaszczowiny I, 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Małgorzata Fenrych z cyklu "Domy i domki" Płaszczowiny I 2018’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

42

(pseud.) M. LAMORO

Pewne miejsce, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Lamoro’
opisany na odwrocie: ‘M. Lamoro 2017 "Pewne miejsce"’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

43

Bartosz PSZON

Samolot, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Bartek Pszon 2018 "Samoloty" 60 x 65 cm olej na płótnie’

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

44

Kacper PISKOROWSKI

Birdman, 2018 r.

olej na płycie, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

45

Paweł ZAKRZEWSKI

Czarny kruk, 2011 r.

olej na płótnie, 73 x 65 cm
sygnowany. d. róg: ‘PZ.’ I na blejtramie ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2011’
oprawiony

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

46

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ

Bez tytułu 16, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘17’
opisany na odwrocie: ’16 2/3/17’
oprawiony

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

47

Anna JARZYMOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Jarzymowska, Bez tytułu 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

48

Natalia FUNDOWICZ

Na plaży, 2017 r.

akwarela, ekolina na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany na blejtramie: ‘N. FUNDOWICZ 2017’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

49

Marcin PAINTA

One trzy, 2015 r.

akryl na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Painta’
nalepka autorska oraz pieczątki na odwrocie
opisany na blejtramie: ‘Marcin Painta’

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

50

Piotr GOLA

Zachwyt, 2016 r.

olej na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘P. Gola’
opisany na odwrocie: ‘P. Gola 2016 "Zachwyt"’

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

51

Sabina Maria GRZYB

Przebudzenie lata, 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 50 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sabina Maria’
opisany na odwrocie: ‘Przebudzenie Lata, 2018’

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja: