Black cross

App store
Google play wkrótce

101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

7 Aukcja Sztuki XXI wieku

18.06.2018 poniedziałek

19:30

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

14.06 - 18.06.2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

68 obiektów
01

Sławomir DANIELSKI

Iluzja XXVII, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Iluzja XXVII" | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

02

Radosław SOWIAK

Przewlekła Aura Migrenowa, 2018 r.

relief/płyta pcv/autografia/odbitka autorska, 100 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R.SOWIAK | 2018 | "PRZEWLEKŁA AURA | MIGRENOWA" | AUTOGRAFIA | ODBITKA AUTORSKA'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

03

Katarzyna WENDLAND

Spotkanie, 2016 r.

akryl/media metaliczne/płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany na odwrociu: 'KATARZYNA WENDLAND'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

04

Barbara GRUSZKA

Martwa natura z nożem, 2014 r.

akryl/płótno, 61x 50 cm,
sygnowany l.d: 'Ba. GRUSZKA'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARBARA GRUSZKA | MARTWA NATURA Z NOŻEM 2014 | akryl 50 x 61 cm'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

05

Paweł MYSZKA

Plastic Sun, 2017 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'Paweł Myszka'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PLASTIC SUN Paweł Myszka 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

06

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ

Bez tytułu (68), 2007 r.

olej/płótno, 46 x 61 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'ćwiertniewicz'07'
opisany na odwrociu: '68 | 3/5/07'

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

07

Malwina PYRZANOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MALWINA PYRZANOWSKA 2018 TECHNIKA OLEJNA'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

08

Magdalena SOLICH

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Magdalena Solich 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

09

Karolina KASPRZAK

Fireworks, 2016 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Karolina Kasprzak 2016'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

10

Kacper WOŹNY

Słońceplon, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Woźny 18'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

11

Maria KIESNER

Dom różowy, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kiesner | Dom różowy | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

12

Urszula KAŁMYKOW

Świt nad jeziorem, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 116 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

13

Jacek MALINOWSKI

Toskania, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany datowani I opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

14

Krzysztof BRYŁA

Wachlarz - origami, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K.BRYŁA | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

15

Magdalena LASKOWSKA

Za zasłoną, 2015 r.

alkid/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany inicjałem l.d: 'L.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Za zasłoną" | 60 x 120 cm, alkid, 2015 | Laskowska'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

16

Dariusz PIEKUT

Roztoczańska Bajka 28, 2017 r.

akryl/płótno, 60 x 85 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Piekut | 2017 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

17

Magdalena KĘPKA

Czas na ryby, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'MKępka 2015'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CZAS NA RYBY | 60 x 90 cm, 2018 r. | Mkępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

18

Filip ŁOZIŃSKI

Port, 2018 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'F.ŁOZIŃSKI'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

19

Andrzej ANDRYCHOWSKI

Panorama miasta, 2018 r.

wydruk cyfrowy/płótno, 60 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Andrychowski | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

20

Andrzej FRONCZAK

Mglista dolina w oddali, 2018 r.

technika własna/płótno, 100 x 140 cm, dyptyk,
sygnowany p.d: 'A. Fronczak 18'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

21

Anna JARZYMOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Jarzymowska | bez tytułu | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

22

Piotr KOSSAKOWSKI

SNAJPER, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kossakowski | "SNAJPER" | akryl, 100 x 70 | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

23

Gossia ZIELASKOWSKA

HDIYL FLUO Afterimage Map 3, 2018 r.

akry/płótno, 120 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"HDIYL FLUO AFTERIMAGE MAP 3" 2018 Gissia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

25

Maria MICHOŃ

Pani rosiczka 2, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'M.Michoń'
sygnowany na odwrociu: 'M.Michoń'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

26

Tomasz KURAN

Syreny grenlandzkie, 2015 r.

akryl/płótno, 92 x 73 cm,
sygnowany l.d: 'T.KURAN | 2015'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

27

Krystyna JASZKE

Duo, 2018 r.

olej/płótnie, 100 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'Krystyna Jaszke'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

28

Aleksandra NOWAK

Baletnica, 2018 r.

akryl/płótno, 50 x 60 cm,
sygnowany u dołu: 'Aleksandra Nowak'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

29

Małgorzata RUDZKA

Gejsza, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'M.Rudzka'
sygnowany, datowany na odwrociu: 'Małgorzata Rudzka| 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

30

Grzegorz SKRZYPEK

Eldorado, 2014 r.

olej/płótno, 70 x 80 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'SKRZYPEK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "ELDORADO" | OLEJ PŁÓTNO | 70 x 80 | 2014'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

31

Bartosz GREGOREK

POSĄG/STATUE, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 110 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ GREGOREK | "POSĄG" | 2015'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

32

Zbigniew OLSZEWSKI

Przed burzą, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'OLSZEWSKI'18'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PRZED BURZĄ" | 50 x 70 | ZBYSZEK OLSZEWSKI ' 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

33

Mariola ŚWIGULSKA

W pogoni za pięknem, 2016 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Mariola Świgulska Seenna 2016 r.'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Mariola Świgulska Seenna 2016 r.'

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

34

Mariusz DRABAREK

Z cyklu Maskarada Aniołów, 2017 r.

olej/płótno, 115 x 145 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: '"Maskarada Aniołów" | Mariusz Drabarek | Londyn 06.05.2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

35

Jacek Dominik CYGANEK

Zawsze młoda, 2018 r.

tempera żółtkowa/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'Jacek Cyganek'

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

36

Edyta MĄDZELEWSKA

Ricordi di Caltagirone, 2016 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'Edyta Mądzelewska | '2016 r. | SICILIA-IT'
sygnowany datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska | 2016 r. | Ricordi di Caltagirone | Giarre (Sicilia) IT'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

37

Agata RUMAN

Zielony płaszcz, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'ARUMAN | '17'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

38

Justyna POSIECZ-POLKOWSKA

Kobieta we wnętrzu, 2012 r.

olej/płótno, 90 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Kobieta we wnętrzu" | J. Posiecz - Polkowska | 2012 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

39

Magdalena PROCH

W ukryciu, 2018 r.

akryl/płótno, 35 x 90 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magda Proch | 2018 r. | "W ukryciu"'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

40

Olga PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ

Z cyklu Punkt widzenia, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm, dyptyk,
sygnowana, opisana i datowana na odwrociu: ' OLGA PROKOP - MIŚNIAKIEWICZ | Z CYKLU PUNKT WIDZENIA | 80X60, OLEJ, 2017'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

41

Magdalena SERWIN

Wiatr, 2016 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'Serwin m.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"WIATR" Serwin Magdalena '2016''

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

42

Julia LUBIEJEWSKA

Wianek 3, 2015 r.

rysunek białą i czarną kredką/farba olejna/płyta pilśniowa, 130 x 90 cm,
sygnowany p.d: 'Julia Lubiejewska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

43

Sylwia CZERWIŃSKA

Pochodzenie, 2018 r.

suchy pastel/co, 81.50 x 67 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'S.Czerwińska | IB 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

44

Ryszard RABSZTYN

Zaplątana, 2017 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm,
sygnowany monogramem l.d.
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD RABSZTYN | "ZAPLĄTANA" | AKRYL I EMALIA | AKRYLOWA | NA PŁÓTNIE | 100 x 130 | 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

45

Maciej HOPPE

Krętą drogą namiętności, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany l.d: 'Hoppe'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

46

Łukasz JACEK

Prawdopodobieństwa Przypadki i Znaki, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Łukasz Jacek 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

47

Robert KRĘŻLAK

Red mirror, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany l.d: 'Krężlak | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

48

Viola TYCZ

Connecting 7, 2018 r.

akryl/płyta HDF, 33 x 33 cm,
na odwrociu autorski certyfikat

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

49

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA

WYSPA MARZEŃ, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P.K.Mikulska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

50

Anna OLIŃSKA

Kot, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANNA OLIŃSKA | KOT - AKRYL/PŁÓTNO | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

51

Emil GOŚ

Paw, 2018 r.

olej/akryl/płótno, 120 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Emil GOŚ | "PAW" | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja: