Black cross

App store
Google play wkrótce

Sopocki Dom Aukcyjny Warszawa

72 Aukcja Młodej Sztuki

20.06.2018 środa

19:00

Sopocki Dom Aukcyjny Warszawa

Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

06.06 - 20.06.2018

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną oraz opłaty dodatkowe wynikające z oznaczeń katalogowych obiektu. Opłata aukcyjna stanowi część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Do wybranych obiektów - oznaczonych w katalogu * - zostanie doliczona opłata wynikająca z tzw. droit de suite.

78 obiektów
01

Karolina POLAK

Podprogowo, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: Karolina Polak

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

02

Urszula KOZIEŁ

Bez tytułu z cyklu Bańki mydlane, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

03

Jan DEREK

Magda, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

04

Jacek Dominik CYGANEK

Maestro, można piłeczkę?, 2018

tempera żółtkowa, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

05

Tomasz WAWRYCZUK

Cykl - pary nr 4, 2018

brąz patynowany, 30 x 19 x 12 cm, nr 2/13,
sygn.: TW

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

06

Ewa GRAJNERT-HAŁUPKA

ANIMUS, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: EGH 2018 oraz na odwrocie: Ewa Grajnert-Hałupka 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

07

Robert OLSZOWSKI

Czas i przestrzeń, 2018

akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

08

Aleksandra ŁATECKA

Konstrukcja XIV, 2018

akryl, profilowana deska, 95 x 120 cm,
sygn. l.d.: AŁ ALEKSANDRA ŁATECKA

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

09

Cezar WALCZAK

New York - Manhattan, z cyklu Miasta, 2017

akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: CEZAR 2017 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

10

Katarzyna (ORNO) OROŃSKA

Flavum, 2018

akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: ORNO OROŃSKA

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

11

Małgorzata JASTRZĘBSKA

Nr 554, 2017

akryl, olej, płótno, 40 x 30 cm, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 10.X.2017 | MJ. 554

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

12

Anna JARZYMOWSKA

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

13

Maciej CIEŚLA

Dziewczyna z terierem, kompozycja 3, 2016

olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

14

Bartłomiej KULPA

Katharsis, 2015

olej, akryl, haft, przyklejane i doszywane materiały, płótno, 3 x 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kulpa 2015

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

15

Joanna MISZTAL

Malwy, 2018

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

16

Zuzanna Zu JANKOWSKA

Ideały, 2017

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.g.: ZJankowska 2017 oraz na odwrocie: Zuzanna Zu Jankowska, "Ideały", 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

17

Piotr ADAMCZYK

Zabawa w parku, 2018

olej, płótno, płyta, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Zabawa w parku Adamczyk 2018 I oraz na odwrocie:"Zabawa w parku Adamczyk 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

18

Wioleta BĄBOL

W chmurach, 2018

olej, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. p.d.: V.Bąbol, opisany na odwrocie: Viola Bąbol, W chmurach, 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

19

Michał JANICKI

Plaza Compás de San Francisco, 2017

olej, deska HDF, 52 x 41 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki oraz na odwrocie: Michał Janicki 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

20

Arkadiusz MĘŻYŃSKI

New York - Summer is coming, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: MĘŻYŃSKI

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

21

Olga GRALEWSKA

Skok na Sykomorę, 2017

technika własna, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

22

Łukasz JACEK

Ulica 6, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: Łukasz Jacek 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

23

Stanisław TOMALAK

Fragment 515, 2018

akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: S.J.A. Tomalak oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

24

Marek BIELEŃ

Łuna, 2016

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

25

Agnieszka KRUK

Skit w Odrynkach, 2017

olej, płótno, 150 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

26

Leszek MARGASIŃSKI

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

27

Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI

Bez tytułu, z serii Sensual Landscapes, 2016

olej, płótno, 73 x 54 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

28

Bartosz STĘPIŃSKI

Atropos, 2018

akryl, spray, płótno, 70 x 100 cm,

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

29

Karolina GUBAŁA

Spójrz na niebo, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: K.Gubała

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

30

Ewelina WAJGERT

Paw z serii Koronkowe zwierzęta, 2012

linoryt, papier, 90 x 45 cm (100 x 50 cm w oprawie),
sygn. d.: Paw - linoryt 5/16 - Ewelina Wajgert 2012 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

31

Janusz ORZECHOWSKI

Urok IV, 2017

olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

32

Mariusz ZDYBAŁ

Czwarta, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. l.d.: Zdybał 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

33

CAMPIO

ROOSTER, 2018

olej, płótno, 69,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy),
sygn. l.d.: Campio oraz na odwrocie: Campio, ROOSTER, 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

34

Grzegorz SKRZYPEK

Popołudnie w Toledo, 2018

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

35

Małgorzata PABIS

Rainforest 2, 2018

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Małgorzata Pabis

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

36

Hanna ROZPARA

Golgi Apparatus, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: HANNA ROZPARA "Golgi Apparatus" 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

37

Cezary BEDNARCZYK

Bez tytułu 20, z cyklu Szkice do portretu, 2015

olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

38

Jakub GÓRSKI

Monolit II, 2018

marmur, 74 x 10 x 8 cm,
sygn. z tyłu: J. Górski 2018 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

39

Ewa MATYJA

Untitled 3414, 2018

akryl, tusz, węgiel, pastele, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ewa Matyja oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

40

Patrycja KRYSZCZUK

WORM, 2016

technika autorska, płótno, 160 x 120 cm,
sygn. p.d.: KRY_

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

41

Bartosz PSZON

Samoloty, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm i 70 x 63 cm,
sygn. na odwrocie: Bartek Pszon 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

42

Urszula KAŁMYKOW

Świt w górach, 2018

olej, płótno, 70 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

43

Piotr BETLEJ

Zamek III, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

44

Roma JARUSZEWSKA

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. l.d.: Roma oraz na odwrocie: Roma Jaruszewska 2016

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

45

Aleksandra FRONC

Bogatka, 2017

olej, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: ola fronc 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

46

Jakub NIEWDANA

Zebra czarno-czerwona, 2018

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie oraz złocona, 38 x 38 x 17 cm, nr 1/2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

47

Marta KURCZYŃSKA

Anioł, 2018

akryl, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. l.g.: MK oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

48

Michał MROCZKA

Port wschodni, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. p.d.: MROCZKA, "PORT WSCHODNI", 2018 oraz opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA, "PORT WSCHODNI", 2018, 100X150, TECHNIKA MIESZANA

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

49

Kamil JAKÓBCZAK

Akt na plaży, 2018

akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. l.d.: KJ

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

50

Łukasz RATAJCZYK

Dziewczyna z gęsią, 2013

olej, płótno, 85 x 135 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja: