Sopocki Dom Aukcyjny Warszawa

73 Aukcja Młodej Sztuki

17.10.2018 środa

19:00

Sopocki Dom Aukcyjny Warszawa

Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

03.10 - 17.10.2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

70 obiektów
01
01

Paweł TKACZYK

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 150 x 130 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

02
02

Inez WHITE

Arlekiny, 2018

olej, kolaż, technika własna, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

CAMPIO

Księciunio na spacerze z pieskiem, 2018

olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Campio oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Piotr GOLA

My hilarious friends, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: P.Gola oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Piotr KACHNY

The NEEDle, 2018

olej, płótno, 140 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Agnieszka PAWŁOWSKA

Sopot, ul. Haffnera, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Maria NIEKRASOWA

Górska wioska, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Dariusz PIEKUT

Roztoczańska Bajka 63, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Piekut D.2018 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Jan DEREK

Mała Wenus ,2018

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Robert KRĘŻLAK

Wschód Słońca, 2018

akryl, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Ewa GRAJNERT-HAŁUPKA

FAKTOR, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: EGH 2018 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Maria SZESZUŁA

Kompozycja XXII, 2018

technika mieszana, płótno fakturowane, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: M.Szeszuła 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Dawid SCHAB

Martwa natura z homarem, 2018

olej, płótno, 61 x 61cm,
sygn. l.d.: Schab’18, na odwrocie certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Magdalena KĘPKA

Calella późnym wieczorem, 2018

akryl, olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. l.d.: MKępka 2018 oraz opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Małgorzata PABIS

Flash, 2018

masa strukturalna, farba lateksowa, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA PABIS

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Jakub GÓRSKI

Portret Syntetyczny III, 2018

marmur, drewno, wymiary: wys. 39,5 cm, szer. 19,5 cm, gł. 17,5 cm,
sygn. od tyłu rzeźby: J Górski 2018r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Natalia PŁAWECKA

Obserwacje, 2015

olej, płótno, 60 x 20 cm,
sygn. na odwrocie: N.Pławecka

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Jakub GODZISZEWSKI

Czerwiec, 2018

olej, płótno, 100 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Noc Kupały/Czerwiec, Jakub Godziszewski, 2018;

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Rafał KNOP

In blue, 2018

OBIEKT WYCOFANY Z AUKCJI
olej, płótno, 125 x 125 cm, sygnowany l.d.: KNOP oraz na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Agnieszka NOSEK

Excuse me, can I hang out here for a while?, 2018

olej płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d.: Agnieszka Nosek oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Adriana SITKIEWICZ

Memory from Salento 2, 2018

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Agnieszka OLECH

Południe, 2018

akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Sebastian ŚLĘCZKA

Chory, 2017

akryl, tusz, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Ślęczka 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Anna CICHOŃ

(Nie)obecność, 2016

olej, płótno, 95 x 65 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Borys FIODOROWICZ

W drogę, 2018

akryl, deska, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: Borys Fiodorowicz

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Bartłomiej KULPA

List do sztuki, 2018

olej, płótno, 170 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kulpa 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Piotr TRUSIK

Struktura a faktura, 2018

olej na płótno, 97 x 65 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Aleksandra KOPER

Wybuch Zachwytu, 2017

gips ceramiczny, pianka poliuretanowa złocona, 37 x 30 x27 cm,
sygn. od spodu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Wioleta BĄBOL

Lolita Isabelle, 2018

olej, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: V.Bąbol oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Joanna MISZTAL

Kocha, nie kocha, 2018

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Filip LEONIAK

Granice, 2017

olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Emilia NESTERUK (ur. 1994, Warszawa)

Stolica, 2018

collage, akryl, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Paweł MYSZKA

What’s Up?, 2016

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygnatura na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Hanna GĄSIOROWSKA

Calineczka, 2013

akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Łukasz JANKIEWICZ

Medytacje, 2018

olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Monika MROWIEC

802 Street Art Avenue, 2018

akryl, technika własna, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. p.d. Mm. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Anna JARZYMOWSKA

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Dilan ABDULLA

37/18/155, 2018

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Piotr PRZYBYŁA

Pochodzenie Światła nr 14, 2018

technika mieszana, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Adam WĄTOR

Dziewczyna i cień 2, 2018

akryl, płótno,100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Adam Wątor 2018 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Marcin NIEWĘGŁOWSKI

Bez tytułu, 2016

olej, płyta, 70 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Katarzyna (ORNO) OROŃSKA

Me Consolationem, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: ORNO OROŃSKA

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Paulina KLIMAS

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Paulina Klimas, 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Urszula TEPEREK

Dzikość serca III, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Mariusz DYDO

Ryś II, model Fetish, 2016

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, 19 x 39 x 13 cm,
sygn. i num. od spodu 2/2016

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Jakub NIEWDANA

Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2018

ceramika szkliwiona i platynowana, wym. 36 x 29 x 22 cm,
sygn. od spodu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Marta KURCZYŃSKA

Luna, 2018

akryl, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. l.g.: MK oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Artem SMORODIN

Dziewczyna z kotem, 2017

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Mateusz RYBKA

Nawis skalny, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: M.Rybka '18 oraz opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Marcin MIKOŁAJCZYK

Przestrzenie 2_2, 2016

techniki własne, akryl, folia, plexiglas, 45 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł