Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

75 Aukcja Młodej Sztuki

27.02.2019 środa

19:00

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

06.02 - 20.02.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

83 obiekty
01
01

Bartosz PSZON (ur. 1988, Elbląg)

Samolot, 2018

olej, płótno 100 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Anita Zofia SIUDA

Zaburzenia w fioletach, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Izabela OLSZYNA (ur. 1984, Warszawa)

Helheim, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI (ur. 1986)

Landscape 34, 2017

olej, płótno, 73 x 54 cm, syg. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Joanna PŁAWECKA-KIJEWSKA (ur. 1991, Kraków)

Oczopląs, 2018

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Luminance I, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Piotr RAUROWICZ (1975)

Pod Chełmową Górą – zachód słońca (II), 2018

pastel, karton, 39 x 54 cm (wymiary w oprawie 80 x 60 cm), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Ptasie figle II, 2016

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

09
09

Judyta KRAWCZYK (ur. 1978, Lubin)

Self- portrait with paint, autoportret z farbą, 2017

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Jarosław SZEWCZYK (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

RCNT, 2018

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Agata BALTYZAR (ur. 1979, Przemyśl)

Zzzchrr, 2018

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

NO NAME

Tulipany 2, 2018

akryl, płótno, 91 x 81 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Artur ENDLER (ur. 1975, Warszawa)

Biegnę i stoję, 2018

olej, podobrazie bawełniane, 120 x 180 cm, sygn. p. d. i lewy górny i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Zbigniew OLSZEWSKI ( (ur. 1955, Świdnik))

Przedwiośnie, 2018

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Anna PIOTROWIAK (ur. 1983, Kijów)

Symfonia Nocy, 2018

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p. d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Diana NOWOSAD (ur. 1989 Chełm)

Granica, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Maciej Maria WICHNOWSKI (ur. 1992)

Izabela, 2017

olej, akryl, płótno, 33 x 22 cm, sygn. p.g.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Małgorzata ŁODYGOWSKA (ur. 1976, Warszawa)

W lesie, 2019

akryl, płótno, 80 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Katarzyna SANIEWSKA

Barka, 2012

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Arkadiusz MĘŻYŃSKI (ur. 1978)

Krakowskie Przedmieście, 2018

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Zuzanna Zu JANKOWSKA (ur. 1991)

Odnalezione szczęście, 2018

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Bartosz Michał HOPPE-SADOWSKI (ur. 1985, Wrocław)

Landscape, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Witold ABAKO (ur. 1958 r.)

Chłodnia nr 1, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn: l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Eda YUKOV (ur. 1976)

What do you really want? 2, 2019

olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Monika MROWIEC (ur. 1991, Opole)

Historia podróży ocalonego balonika II, 2016

technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Mikołaj CZECHOWSKI (ur. 1987, Grodzisk)

Kolacja, 2016

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

28
28

Inez WHITE (ur. 1966, Wrocław)

Wędrowna trupa, 2018

technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygn. P.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Cezar WALCZAK (ur. 1963)

Jerozolima o świcie, 2017

akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Roma JARUSZEWSKA (ur. 1981, Elbląg)

Plaża, 2018

olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Agata KOWALSKA

Amelia, 2013

linoryt na paierze, 90 x 60 cm (wymiary w oprawie 100 x 70 cm), sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Anna Maria MACUGOWSKA (ur. 1995, Bełchatów)

Akt z zielenią i oranżem, 2018

olej, płótno 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Maria NIEKRASOWA (ur. 1987 Switłowodsk, Ukraina)

Szept wiatru, 2018

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Ciepło II, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Sylwester STABRYŁA (ur. 1975, Brzozów)

Dziura w skarpecie, 2014

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

36
36

Tomasz WITKOWSKI (ur. 1978)

14/17, 2017

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Marcin ZABORSKI (ur. 1988)

W pracowni, 2015

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

38
38

Anna MOLAS (ur. 1986, Biłgoraj)

Muchy II, 2018

akryl, płótno, 80 cm x 90cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Małgorzata RUKSZAN (ur. 1986)

Atlandyta XIV, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Malwina JAGÓRA (ur. 1990)

6, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Karolina GUBAŁA

Złota dziewczyna, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 140 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Mariusz KITOWSKI (ur. 1969)

Leśne bagno, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Kateryna OCHEREDKO (ur. 1985, Kijów)

Nude, « Voile », 2019

olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Dariusz PIEKUT (ur. 1959, Miączyn)

Roztoczańska bajka 82, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Bartosz STĘPIŃSKI (ur. 1992, Częstochowa)

Spleen, 2018

akryl, płótno, 100 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Maciej WIERZBICKI (ur. 1981)

MASZYNA XXVIII, 2018

olej, płótno 60 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

Colorful flame, 2019

technika mieszana, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Agata KRUTUL (ur. 1983)

Dobbel, 2018

technika własna, płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Magdalena RYTEL-SKOREK (ur. 1976)

Przed imprezą, 2019

akryl, złocenia, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Agnieszka NOSEK (ur. 1987, Kraków)

Excuse me, can I be a mermaid?, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p. d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł