Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

75 Aukcja Młodej Sztuki

27.02.2019 środa

19:00

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

06.02 - 20.02.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

83 obiekty
51
51

Emilia PIETRAS (ur. 1987, Lublin)

Różowa,2018

olej, płótno, 100 x 190 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Alina DORADA-KRAWCZYK (ur. 1952)

Radykalnie, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Agnieszka FIGURSKA (ur. 1971)

Metropolie 67, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Jolanta HALUCH

Blue Lake, 2018

olej, płótno, 100 x100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Paweł PORADA (ur. 1985)

Wyścig, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm x 2 (całość 100 x 160 cm), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

Akt w słońcu, 2018

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Martyna KOWALCZYK (ur. 1991)

Rozwiązania 10, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, syg. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Viola TYCZ (ur. 1973)

Połączona 1, 2018

akryl, płyta HDF, 34 x 34 cm, sygnowany ?

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Artem SMORODIN (ur. 1981)

Śpiew ptaków, 2017

technika własna graficzna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Jolanta KITOWSKA (ur. 1968)

Stado, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Magdalena ZALEWSKA (ur. 1956)

Przystań II, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978, Sosnowiec)

Beyond the wall of sleep, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm,

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Julia REITER

FRESH, 2018

olej, płótno, 95 x 135 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Sebastian ŚLĘCZKA

Mat, 2013

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Mateusz RYBKA (ur. 1986)

Atak floty duńskiej na Puck, 2018

akryl, płótno, 55 x 54 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Wioleta BĄBOL (ur. 1989, Radzyń Podlaski)

Muza Izolda w ogrodzie, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Na fali, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Wakacje w paski, 2019

akryl, olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Piotr PACHECKI

Kobieta zapalająca papierosa, 2018

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Andrzej WROŃSKI (ur. 1942)

Na morzu, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Paweł ZAKRZEWSKI (ur. 1980)

Stoliczku nakryj się, 2017

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Elyot (pseud.)

East End Lady, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. środek dół

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Adriana SITKIEWICZ (ur. 1982)

Insomnia, 2018

akryl, płótno, 68 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

74
74

Iwona WOJEWODA-JEDYNAK (ur. 1976)

Bez tytułu, 2006

tempera zółtkowa, płótno, 80 x 130 cm, opisany na odwrocie: ‘IWONA WOJEWODA-JEDYNAK / „BEZ TYTUŁU” / 2006 / TEMPERA ŻÓŁTKOWA / 130x80 cm’

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

75
75

Maria DANIELAK (ur. 1987)

Jezioro, 2018

olej, płótno, 92 x 62 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Portret intymny, 2018

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

77
77

Katarzyna CHMIEL (ur. 1988)

Hole, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

78
78

Borys FIODOROWICZ

Anioł stróż, 2018

akryl, deska, 40 x 30 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

79
79

Michał PRZEWŁOCKI (ur. 1973, Warszawa)

Poza sceną, 2018

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

80
80

Maciej MACKIEWICZ (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

FORMA 2K2F, 2018

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

81
81

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Umbria, Marche 1997-1998-2018

ceramika, rama, szkło, 32 x 32 x 4,5 cm, sygnatura pod spodem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

82
82

Aleksandra KOPER (ur. 1982)

Narodziny Afrodyty, 2018

gips ceramiczny i pianka montażowa malowane i złocone na płycie, 74 x 46 x 8 cm sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

83
83

Krzysztof ŚLIWKA (ur. 1965)

Siostry, 2018

ceramika szkliwiona 34 x 23 x 14 cm, sygn. z tyłu

Cena wywoławcza:

1 000 zł