FACE TO FACE ART

Aukcja Fotografii Szkoła Krakowska

11.04.2019 czwartek

19:00

Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

ul. Wspólna 61/107

00-687 Warszawa

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

72 obiekty
01
01

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Birma 01, Z cyklu: „Slowly”, Birma, Bagan, 2012/2015

autorska odbitka żelatynowo – srebrowa/papier barytowy
46,5 x 31 cm (w świetle passe – partout)
sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2012/edycja 5/10’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

02
02

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Indie 01, Z cyklu: „Indie”, 2003/2014

47 x 31,5 cm (w świetle passe – partout)
sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2003/edycja 9/25’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

03
03

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Indie 02, Z cyklu „Indie”, 2003/2014

48 x 31 cm (w świetle passe – partout)
sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2003/edycja 4/25’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

04
04

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Indie 03, Z cyklu „Indie”, 2001/2004

sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2001/edycja 1/10’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

05
05

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Indie 04, Z cyklu „Indie”, 2001/2013

31,5 x 47 cm (w świetle passe – partout)
sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2001/edycja 4/25’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

06
06

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Indie 05, Z cyklu „Indie”, 2001/2015

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

07
07

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Iran 01, Z cyklu „Iran”, 2005/2008

46 x 30,5 cm (w świetle passe – partout)
sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2005/edycja 1/10’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

08
08

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Iran 02, Z cyklu „Iran”, 2005/2015

31 x 46 cm (w świetle passe – partout)
sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2005/edycja 5/25’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

09
09

Anita ANDRZEJEWSKA (ur. 1970)

Tajlandia 01, Z cyklu „Looking”, 2010/2014

47 x 31 cm (w świetle passe – partout)
sygnowana na passe – partout: ‘Andrzejewska/2010/edycja 12/25’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

10
10

Beata DŁUGOSZ

Z cyklu „Ester”, 2019

fotografia bezkamerowa, heliografia/papier barytowy
60,7 x 50,5 cm (wielkość arkusza)
1/1, unikat
sygnowana, datowana i opisana na odwrocie: ‘ "Ester"/2019/heliografia/unique/print/1/1/ beata
długosz/©’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

11
11

Beata DŁUGOSZ

Z cyklu „Ester”, 2019

1/1, unikat
długosz/©’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

12
12

Beata DŁUGOSZ

Z cyklu „Ester”, 2019

1/1, unikat
długosz/©’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

13
13

Beata DŁUGOSZ

Z cyklu „Ester”, 2019

1/1, unikat
długosz/©’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

14
14

Beata DŁUGOSZ

Z cyklu „Ester”, 2019

1/1, unikat
długosz/©’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

15
15

Beata DŁUGOSZ

Z cyklu „Ester”, 2019

1/1, unikat
długosz/©’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

16
16

Beata DŁUGOSZ

Z cyklu „Wesela nie będzie”, 2019

fotografia bezkamerowa, luksografia, 1/1, unikat/papier barytowy
50,5 x 40,5 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrocie: ‘ "Wesela nie będzie"/2019/luxografia/ unique/print/1/1/beata długosz/©’

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 400 - 2 400 zł

17
17

Beata DŁUGOSZ

50,5 x 40,5 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 400 - 2 400 zł

18
18

Beata DŁUGOSZ

50,5 x 40,5 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 400 - 2 400 zł

19
19

Beata DŁUGOSZ

50,5 x 40,5 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 400 - 2 400 zł

20
20

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

Portret kobiety, 1981
guma barwna

44 x 40 cm (w świetle passe – partout)
unikat 1/1
sygn. p.d.: ‘Gardulski 81’

Cena wywoławcza:

4 800 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

21
21

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

Akt, 1982

guma barwna
33,5 x 28 cm (w świetle passe – partout)
unikat 1/1
sygn. p.d.: ‘Gardulski 1 list.1982 N I’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 3 500 zł

22
22

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

Portret dziecka, 1980

guma barwna
44 x 42,5 cm (w świetle passe – partout)
nakład 1/2
sygn. p.d.: ‘Gardulski 80’

Cena wywoławcza:

4 800 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

23
23

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

Martwa natura z kaliami, 1988

odbitka srebrowa/papier
46 x 42cm (w świetle passe – partout)
nakład 8/10

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 500 - 4 000 zł

24
24

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

Akt w oknie, 1984

odbitka srebrowa/papier
45 x 35 cm (w świetle passe – partout)
nakład 8/10

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 3 500 zł

25
25

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

Plecy przy oknie, 1988

odbitka srebrowa/papier
51 x 41 cm (w świetle passe – partout)
nakład 8/10

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 3 500 zł

26
26

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

Olga akt, 1987

odbitka srebrowa/papier
58,5 x 76,5 cm (w świetle passe – partout)
nakład 1/10

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

3 900 - 4 500 zł

27
27

Aleksander MITKA (ur. 1946, Kraków)

Z cyklu „Kazimierz Krakowski – Synagoga Nowa”, 2001

autorska odbitka (e/a), 4 – warstwowa guma dwuchromianowa, vintage print
20 x 29,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. p.d.: ‘Mitka 2001’ oraz opisany l.d.: ‘E/A Gum. – Chrom.’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

28
28

Z cyklu „Kazimierz Krakowski – Ceglana ściana”, 2001

29,5 x 20 cm (wymiar arkusza)

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

29
29

Z cyklu „Kazimierz Krakowski – Ogrodzenie”, 2001

30 x 20 cm (wymiar arkusza)

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

30
30

Z cyklu „Kazimierz Krakowski – Za ogrodzeniem”, 2001

20 x 29,5 cm (wymiar arkusza)

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

31
31

Z cyklu „Atelier – Ukrzyżowanie”, 2002

20 x 15 cm (wymiar arkusza)
sygn. p.d.: ‘Mitka 2002’ oraz opisany l.d.: ‘e/a’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

32
32

Z cyklu „Atelier – Pracownia”, 2002

19,5 x 15 cm (wymiar arkusza)

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

33
33

Z cyklu „Atelier – Okno Zimą”, 2002

22 x 16,5 cm (wymiar arkusza)

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

34
34

Z cyklu „ASP Kraków 10.06.68 – Igor Mitoraj”, 1968/2003

73 x 50 cm (wymiar arkusza)
sygn. p.d.: ‘Mitka 2004’ oraz opisany l.d.: ‘F. Nº 11 e/a’

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

35
35

Z cyklu „ASP Kraków 10.06.68 – Aleksander Mitka”, 1968/2003

50 x 73 cm (wymiar arkusza)
sygn. p.d.: ‘Mitka 1968/2003’ oraz opisany l.d.: ‘F. Nº 15 e/a’

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

36
36

Z cyklu „ASP Kraków 10.06.68 – Instalacja”, 1968/2003

73 x 50 cm (wymiar arkusza)
sygn. p.d.: ‘Mitka 1968/2003’ oraz opisany l.d.: ‘F. Nº 14 e/a’

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

37
37

Renata MŁYNARCZYK

Bez tytułu, 2014/2017

autorska odbitka, brąz Van Dyke tonowany selenem
31 x 23 cm (w świetle passe – partout)
nakład 1/10
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ Van Dyke/ 1/10/ 2014/2017’

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 700 - 2 500 zł

38
38

Renata MŁYNARCZYK

Bez tytułu, 2015/2017

autorska odbitka, brąz Van Dyke
nakład 1/10
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ Van Dyke/ 1/10/ 2015/2017’

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 700 - 2 500 zł

39
39

Renata MŁYNARCZYK

Magdalena, 2014/2018

autorska odbitka, guma dwuchromianowa
48 x 36 cm (w świetle passe – partout)
nakład 1/5
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ guma dwuchromianowa/ 1/5/ 2014/2018’

Cena wywoławcza:

1 700 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

40
40

Renata MŁYNARCZYK

Joanna, 2014/2018

nakład 2/5
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ guma dwuchromianowa/ 2/5/ 2014/2018’

Cena wywoławcza:

1 700 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

41
41

Renata MŁYNARCZYK

Sara, 2016/2017

autorska odbitka, cyjanotypia tonowana
nakład 1/5
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ cyjanotypia/ 1/5/ 2016/2017’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

42
42

Renata MŁYNARCZYK

Agnieszka, 2014/2017

nakład 1/5
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ cyjanotypia/ 1/5/ 2014/2017’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

43
43

Renata MŁYNARCZYK

Magdalena, 2014/2018

autorska odbitka, barwna guma dwuchromianowa
nakład 1/5

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

44
44

Renata MŁYNARCZYK

Alina, 2018

nakład 1/5
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ guma dwuchromianowa/ 1/5/2018’

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

45
45

Renata MŁYNARCZYK

Thuy Duong, 2018/2019

nakład 1/5
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ guma dwuchromianowa/ 1/5/2018/2019’

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

46
46

Renata MŁYNARCZYK

Agnieszka F01, 2014/2019

autorska odbitka, gumolej
51 x 36 cm (w świetle passe – partout)
nakład 1/5
sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ gumolej/ 1/5/2014/2019’

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

47
47

Renata MŁYNARCZYK

Agnieszka F02, 2014/2019

autorska odbitka, gumolej
nakład 1/5

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

48
48

Renata MŁYNARCZYK

Oliwia, 2014/2019

autorska odbitka, gumolej
nakład 1/5

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

49
49

Maciej PLEWIŃSKI

7 Jours a Denain XII, 1992/2018

heliograwiura
24,5 x 29,5 cm
nakład 4/50
sygn. p.d.: ‘M Plewiński 92’ oraz opisany l.d.: ‘7 jours a Denain XII / 4/50’, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 300 - 2 000 zł

50
50

Maciej PLEWIŃSKI

Chleb, 1986/2018

heliograwiura
29 x 19,5 cm
nakład 22/75
sygn. p.d.: ‘M Plewiński 86’ oraz opisany l.d.: ‘Chleb / 22/75’, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza:

1 100 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł