FACE TO FACE ART

Aukcja Sztuki Aktualnej

27.02.2019 środa

19:00

Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

ul. Wspólna 61/107

00-687 Warszawa

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

80 obiektów
01
01

Kamila ADAMIK (ur. 1992)

Z cyklu Ciało, 2016 - 2017

olej/płyta, 84 x 145 cm
sygn. na odwrocie: „Kamila Adamik/ cykl „Ciało”/ olej na płycie/ 84 x 145 cm/ 2016/2017”

Cena wywoławcza:

2 000 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

02
02

Stanisław BAJ (ur. 1953, Dołhobrody)

Rzeka Bug, 2017

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: „Stanisław Baj/ Rzeka Bug/ 2017”

Cena wywoławcza:

15 000 zł droit de suite

Estymacja:

16 000 - 22 000 zł

03
03

Rzeka Bug, 2016

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: „Stanisław Baj/ Rzeka Bug/ 2016”

Cena wywoławcza:

15 000 zł droit de suite

Estymacja:

16 000 - 22 000 zł

04
04

Witold BOGUSZEWSKI (ur. 1965)

Głębia, 2018

akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: "W Boguszewski/ 2018 Dadaj/ Tajemna głębia”

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

05
05

Witold BOGUSZEWSKI (ur. 1965)

Tajemna głębia, 2018

akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: "Witold Boguszewski/ 2018 Dadaj/Głębia”

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

06
06

Marc CHAGALL (1887-1985)

Lithographe II, 1963

litografia barwna/papier, 32 x 53 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 4 000 zł

07
07

Magdalena CYBULSKA (ur. 1977, Warszawa)

Z cyklu Święte obrazki, 2013

olej/płótno, 85 x 85 cm
sygn. p.d.: "ceba'13"

Cena wywoławcza:

3 000 zł droit de suite

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

08
08

Povilas DIRGELA (ur. 1941)

Morze, 2018

olej/płótno, 70 x 90 cm
sygn. na odwrocie: „POVILAS DIRGELA/ 2018, KLAIPEDA/ LITHUANIA”

Cena wywoławcza:

2 400 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

09
09

Povilas DIRGELA (ur. 1941)

Morze, 2017

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: „POVILAS DIRGELA/ KLAIPEDA/ 2017/ LITHUANIA”

Cena wywoławcza:

2 400 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

10
10

Joanna DŁUŻNIEWSKA (ur. 1964)

Nowi pochlebcy, 2017

olej/płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

11
11

Joanna DŁUŻNIEWSKA (ur. 1964)

Kara za niepoprawność, 2018

olej/płótno, 100 x 73 cm

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

12
12

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Obraz nr. 56, 2002

olej/płótno, 210 x 150 cm
opisany na odwrocie: "XXV Obraz NR: 56 -> 2755 20.02.2002 Biała"

Cena wywoławcza:

45 000 zł droit de suite

Estymacja:

50 000 - 80 000 zł

13
13

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Gobelinowy, 2011

akryl/płótno, 120.00 x 90.00 cm
opisany na odwrocie: "Gobelinowy, 2011/ akryl na płótnie, 120 x 90 cm"

Cena wywoławcza:

7 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

14
14

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Przedostatni II, 2013

akryl/płótno, 126 x 93 cm
sygn. na odwrocie: "Marek Dzienkiewicz/ 2013/ "Przedostatni"/ akryl na płótnie/ 126/93cm"

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

15
15

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Wielki pejzaż, 2016

akryl/płótno, 80 x 59 cm
sygn. na odwrocie: "Marek/ Dzienkiewicz/ 2016 - 8/ (wielki pejzaż)/ akryl na płótnie"

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

16
16

Barbara FRANKIEWICZ (ur. 1959, Bogatynia)

Magiczny kwadrat, 2008

akryl/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

17
17

Z cyklu "Chaos - Żółty", 2010

olej/płótno, 80 x 90 cm
sygn. p.d.: „B. Frankiewicz 2010” oraz opisany na odwrocie: "Barbara Frankiewicz/ Z cyklu Chaos - żółty - 2010 (doktor)/ olej na płótnie 80 x 90 cm"

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

18
18

Jerzy GLEBOWICZ

Para z długimi nogami

olej/płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: „J. Glebowicz”

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

19
19

Jerzy GLEBOWICZ

Kobieta z długimi nogami

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygn. l.d.: „J. Glebowicz”

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

20
20

Piotr GOLA (ur. 1985)

Przebłyski wspomnień II, 2018

olej, technika własna/płótno, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: „P. Gola”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

21
21

Piotr GOLA (ur. 1985)

Wewnętrzne rozważania, 2016

olej, technika własna/płótno, 120 x 80 cm
sygn. p.d.: „P. Gola”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

22
22

Sabina Maria GRZYB (ur. 1988, Jawor)

Zakłócony spokój, 2019

olej, akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygn. p.d.: „Sabina Maria”

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

23
23

Henryk HAYDEN (1883 Warszawa - 1970 Paryż)

Martwa natura czarna, 1968

litografia barwna/papier, 49 x 65 cm
sygn. p.d.: „Hayden 1968” oraz opisany l.d.: „126/150”

Cena wywoławcza:

1 400 zł droit de suite

Estymacja:

1 800 - 2 500 zł

24
24

Paula JASZCZYK (ur. 1977)

Zmagania z cyklu Usiłowania 3, 2016

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: "Usiłowania 3/ P. Jaszczyk'16"

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 7 000 zł

25
25

Paula JASZCZYK (ur. 1977)

Zmagania z cyklu Nie ulegnę 1, 2016

olej/płótno, 190 x 115 cm
sygn. na odwrocie: "Nie ulegnę 1/ P. Jaszczyk'2016"

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

9 000 - 14 000 zł

26
26

Ida KARKOSZKA (ur. 1985)

Ręce, 2013

metal, 24 x 16 x 9 cm
sygn. na spodzie: "Ręce" 2013/ Edycja limitowana/ Ida Karkoszka"

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

1 200 - 2 500 zł

27
27

Malwina KARP (ur. 1986, Głuszyca)

Cykl w drodze

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: „Malwina Karp, Cykl – W drodze...”

Cena wywoławcza:

2 200 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

28
28

Piotr KOŁOMAŃSKI (ur. 1961)

Akt biały

ceramika, 40 x 19 x 12 cm

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

29
29

Piotr KOŁOMAŃSKI (ur. 1961)

Akt szary, 2017

ceramika, 42,5 x 22 x 13 cm
sygn. na spodzie: "KP 2017"

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

30
30

Wojciech KOPCZYŃSKI (ur. 1955)

Bez tytułu, 2017

technika własna, olej/karton naklejony na płótno, 100 x 70,5 cm
sygn. na odwrocie: "WK/ Wojciech Kopczyński/ 2017/ 100/70"

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

Estymacja:

8 000 - 12 000 zł

31
31

Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)

Eppur si muove, 2014

technika własna, olej/płótno, 160 x 100 cm
sygn. p.d.: „Korczowski”

Cena wywoławcza:

18 000 zł droit de suite

Estymacja:

20 000 - 25 000 zł

32
32

Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)

Orbium Coelestium, 2010

technika własna/olej/karton naklejony na płótno, 130 x 96 cm
sygn. p.d.: „Korczowski”

Cena wywoławcza:

18 000 zł droit de suite

Estymacja:

20 000 - 25 000 zł

33
33

Anna KOSTENKO (ur. 1975, Kijów)

Ultraviolet, 2017

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygn. p.d.: „Kostenko” oraz na odwrocie: „Anna Kostenko 2017/ akryl na płótnie/ 110x110 cm/ Ultraviolet”

Cena wywoławcza:

6 500 zł

Estymacja:

8 000 - 12 000 zł

34
34

Al Pacino, 2017

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygn. na odwrocie: „Anna Kostenko 2017/„Al Pacino”/akryl na płótnie/ acrylic on canvas/ 110x110 cm”

Cena wywoławcza:

6 500 zł

Estymacja:

8 000 - 12 000 zł

35
35

Naomi, 2000

olej/płótno, 75 x 75 cm
sygn. p.d.: „Anna Kostenko” oraz na odwrocie: „Anna Kostenko 2000/ „Naomi”/ oil on canvas/ 75 x 75 cm”

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

7 000 - 12 000 zł

36
36

Anna KRUSZAK (ur. 1982)

Fala, 2017

technika mieszana, akryl, olej/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrocie: "Nocna fala 2017/ Anna Kruszak"

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

37
37

Anna KRUSZAK (ur. 1982)

Tokyo, 2011

olej/płótno, 100 x 100cm
sygn. i opisany na odwrocie: "Tokyo Day Anna Kruszak 2011"

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

38
38

Aleksandra KUBIAK

Bez tytułu z cyklu Deja Vu, 2015

olej/płótno, 70 x 150 cm
sygn. na odwrocie: "Wojciech Kubiak/ Bez tytułu z cyklu Deja Vu/ 70 x 150 cm, olej na płótnie/ 2015"

Cena wywoławcza:

2 800 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 4 500 zł

39
39

Aleksandra KUBIAK

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: "Wojciech Kubiak/ Bez tytułu z cyklu Deja Vu/ 100 x 70 cm olej na płótnie/ 2015"

Cena wywoławcza:

2 800 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 4 500 zł

40
40

Aleksandra KUBIAK

olej/płótno, 50 x 100 cm
sygn. na odwrocie: "Wojciech Kubiak, Bez tytułu z cyklu Deja Vu, olej/płótno 2015"

Cena wywoławcza:

2 800 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 4 500 zł

41
41

Piotr KUKLA (Qkla) (ur. 1964, Tarnów)

Sopot

akryl/płyta, 100 x 75 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 3 500 zł

42
42

Red Ghost, 2018

akryl/płyta, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 3 500 zł

43
43

Ewa ROGALEWSKA-KUKOWSKA (ur. 1976)

Aqua

olej/płyta, 120 x 100 cm
sygn. p.d.: „E. Kukowska”

Cena wywoławcza:

5 500 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

44
44

olej/płyta, 100 x 80 cm
sygn. l.d.: „E. Kukowska”

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

45
45

Jarosław KUKOWSKI (ur. 1972)

Akt kobiecy

olej/płyta, 105 x 86 cm

Cena wywoławcza:

27 000 zł

Estymacja:

30 000 - 35 000 zł

46
46

Jarosław KUKOWSKI (ur. 1972)

Portret z kotarą

olej/płyta, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

21 000 zł

Estymacja:

24 000 - 30 000 zł

47
47

Anna KUSHCH

Jelousy

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygn. p.d: „KUSHCH” oraz opisany: „... ce n’est pas Kama Sutra”

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

48
48

Anna KUSHCH

Neurotic love

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygn. p.d: „KUSHCH”

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 600 - 2 500 zł

49
49

LENGLARD Michael LENSKY (ur. 1953)

Paryż

akryl/płótno, 40 x 30 cm
sygn. p.d.: „Lensky”

Cena wywoławcza:

1 900 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

50
50

Pejzaż, 2013

akryl/płótno, 60 x 40 cm
sygn. l.d.: „Lensky”

Cena wywoławcza:

1 900 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł