FACE TO FACE ART

Aukcja Sztuki Aktualnej

27.02.2019 środa

19:00

Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

ul. Wspólna 61/107

00-687 Warszawa

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

80 obiektów
51
51

Grzegorz MARSZAŁEK (ur. 1946r.)

Amazonka, 1992

litografia barwna/papier, 49 x 64 cm w świetle passe - partout
edycja 16/20
sygn. p.d.: "W. Marszałek '92" oraz opisany: "Amazonka lito 16/20"

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

52
52

Adam MELNYCZUK (ur. 1993)

Bez tytułu, 2016

olej/płótno, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: "Adam Melnyczuk/ 40 x 40 olej/ "Bez tytułu"/ 2016"

Cena wywoławcza:

800 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 9 000 zł

53
53

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882 - 1965)

Akt stojący

akwarela/papier, 38 x 27,5 cm w świetle passe – partout
sygn. p.d.: „Tymon”

Cena wywoławcza:

5 000 zł droit de suite

Estymacja:

6 000 - 9 000 zł

54
54

Akt

akwarela/papier, 42 x 30 cm w świetle passe - partout
sygn. p.śr.: „Tymon"

Cena wywoławcza:

4 500 zł droit de suite

Estymacja:

6 000 - 9 000 zł

55
55

Kapliczka

akwarela/papier, 28 x 42 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: „Tymon"

Cena wywoławcza:

3 000 zł droit de suite

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

56
56

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Akt, 1998

serigrafia/papier, 85 x 70 cm w świetle passe – partout
edycja 25/50
sygn. p.d.: "Jerzy Nowosielski 1998 r. oraz opisany l.d.: "25/50"

Cena wywoławcza:

8 000 zł droit de suite

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

57
57

Kobiety z lustrem, 1997

serigrafia/papier, 90 x 70 cm w świetle passe – partout
edycja 14/50
sygn. p.d.: "Jerzy Nowosielski 1997 r. oraz opisany l.d.: "14/50"

Cena wywoławcza:

8 000 zł droit de suite

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

58
58

Aneta OLSZEWSKA (ur. 1988, Siedlce)

Rozlewisko

akryl/płótno, 110 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

59
59

Tulipany

akryl/płótno, 100 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

60
60

Pablo PICASSO (1881-1973)

Kobieta z gitarą, 1982

litografia barwna/papier, 64 x 50 cm w świetle passe – partout
edycja 335/500
sygn. ołówkiem przez wnuczkę p.d.: "Collection Marina Picasso" oraz opisany l.d.: "335/500"

Cena wywoławcza:

6 500 zł droit de suite

Estymacja:

7 000 - 12 000 zł

61
61

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Latarnia morska, 1969

autocynkografia/papier, 81 x 65 cm
sygn. p.d.: „(H.P.) Henryk Płóciennik oraz opisany l.d.: „”Latarnia Morska” Epreuve d’artiste. autocynkografia 1969”

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

62
62

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Miodowy miesiąc VI, 1968

autocynkografia/papier, 63 x 77 cm
sygn. p.d.: „(H.P.) Henryk Płóciennik oraz opisany l.d.: „”Miodowy miesiąc VI” Epreuve d’artiste. autocynkografia 1968”

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

63
63

Maciej REJNER (ur. 1995, Ruda Śląska)

MR49 - S1, 2018

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: "M.Rejner"

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

64
64

MR54 - S1, 2018

olej/płótno, 110 x 70 cm
sygn. p.d.: "M.Rejner"

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

65
65

MR57 - S1, 2018

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: "M.Rejner"

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

66
66

Jerzy RYMAR

Bronek, 2018

pastel/papier, 46 x 66 cm
sygn. l.d.: "J. Rymar 2018"

Cena wywoławcza:

2 400 zł droit de suite

Estymacja:

2 800 - 3 200 zł

67
67

Jerzy RYMAR

Kocia Mama

pastel/papier, 66 x 46 cm
sygn. p.d.: "J. Rymar"

Cena wywoławcza:

2 400 zł droit de suite

Estymacja:

2 800 - 3 200 zł

68
68

Adam SWOBODA

Hydro zagadka otwartego Oceanu

olej/płótno, 80 x 70 cm
sygn. p.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

69
69

Adam SWOBODA

Pora karmienia

olej/płótno, 80 x 70 cm
sygn. p.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

70
70

Adam SWOBODA

Ekshibicjonista kontra Jeźdźcy Apokalipsy

olej/płótno, 76 x 60 cm
sygn. p.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza:

2 300 zł

Estymacja:

2 800 - 3 500 zł

71
71

Adam SWOBODA

Gdyńska kotka

olej/płótno, 80 x 65 cm
sygn. l.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza:

2 300 zł

Estymacja:

2 800 - 3 500 zł

72
72

Jerzy ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1942, Grudziądz)

Akt bez tytułu, 2014

technika mieszana, kolaż, pastel/papier, 39 x 27 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: "J./Ś. 14"

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

73
73

Kokieteria, 1992

olej/płótno, 68 x 61 cm
sygn. p.d.: "J.Świątkowski 92" oraz opisany na odwrocie: "Jerzy Światkowski/ olej - tytuł "Kokieteria"/ ZPAP 9928"

Cena wywoławcza:

2 500 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

74
74

Ihor VYSHYNSKYJ

olej/płótno, 60 x 40 cm
sygn. l.d.: „Vyshynskyj”

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

75
75

Ihor VYSHYNSKYJ

Sahara, 2018

olej/płótno, 60 x 40 cm
sygn. p.d.: „Vyshynskyj”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

76
76

Wojtek WIĘCKOWSKI (ur. 1984)

3.26, 2017

akryl, monotypia/płótno, 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie: „Wojtek Więckowski/ „3.26”/ Akryl i monotypia na płótnie/ 2017/ 90 x 90 cm”

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

77
77

Wojtek WIĘCKOWSKI (ur. 1984)

11.54, 2017

akryl, monotypia/płótno, 110 x 160 cm
sygn. na odwrocie: „Wojtek Więckowski/ „11.54”/ Akryl i monotypia na płótnie/ 110 x 160 cm/ 2017”

Cena wywoławcza:

1 600 zł

Estymacja:

2 000 - 3 500 zł

78
78

Ryszard WINIARSKI (1936 Lwów - 2006 Warszawa)

Autoportret, 1999

akryl/płótno, 18 x 13 cm
sygn. p.d.: „Winiarski’99”

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

Estymacja:

7 000 - 12 000 zł

79
79

Erwin WYJADŁOWSKI (ur. 1980 r., Proszowice)

Bez tytułu, 2018

olej/płótno, 60 x 60 cm
opisany na odwrocie: "Bez tytułu/olej, len, 60 x 60 cm/ 2018/ Erwin Wyjadłowski"

Cena wywoławcza:

1 700 zł droit de suite

Estymacja:

2 200 - 3 000 zł

80
80

Bez tytułu, 2017

olej/płótno, 19 x 21 cm
opisany na odwrocie: "Bez tytułu/ 19 x 21 cm/ olej na płótnie/ Erwin Wyjadłowski/ 2017"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

Estymacja:

1 000 - 1 500 zł