DESA UNICUM

Młoda Sztuka

22.01.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

07.01 - 22.01.2019

Ceny wywoławcze.

79 obiektów
01
01

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Punkt wyjścia, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Punkt wyjścia" 2018 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

W ulubionym miejscu, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2018'
na odwrociu opisany: '"W ULUBIONYM | MIEJSCU" | ADAM WĄTOR | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Katarzyna (ORNO) OROŃSKA (ur. 1984)

Liber vesperum, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'ORNO | OROŃSKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Paulina ZALEWSKA (ur. 1981)

Wyspa tajemnic IV, 2018 r.

akryl/płótno, 52 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "WYSPA TAJEMNIC IV" 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Anna ZALEWSKA (ur. 1985)

Wyobraźnia beztroskę pogania, 2018 r.

technika własna/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Wyobraźnia beztroskę pogania" Anna Zalewska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Aleksandra KOWALCZYK (ur. 1987)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Urszula KAŁMYKOW (ur. 1986)

Woda jak lustro, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: 'KAŁMYKOW'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Wspomnienie lata, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Kappa | 2018 r'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Sonia RUCIAK (ur. 1987, Szczecin)

Okoliczności, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany p.d.: ‘Ruciak S.‘

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Bastien DUCOURTIOUX (ur. 1987, Gueret, Francja)

Bloody morning, 2018 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Bloody Morning" 2018 | BASTIEN DUCOURTIOUX'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Z cyklu 'Miraż', Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 81 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

Nr 614, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 28.XI.2018. | 614.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Agnieszka KIRZANOWSKA-OSIŃSKA (ur. 1980, Gdańsk)

Yesterday rain, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'yesterday rain | A. Osińska '2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Plulum, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'HANNA ROZPARA "PLULUM" 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Unravel map, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"UNRAVEL MAP" | 2018 Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Ogniwa połączone, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2018'
na odwrociu opisany: '"OGNIWA POŁĄCZONE" | ŚRODOWSKA 2018 | 53. | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018. 10 | 90 X 120 cm | Katarzyna Środowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Marta BILECKA (ur. 1975)

Summertime moments, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | OCT. 2018 | "SUMMERTIME MOMENTS"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Łodzie w Cadaques , 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2018'
na odwrociu opisany: 'ŁODZIE W CADAQUES | 80 x 120 cm, 2018 r. | MKępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Joanna PILKOWSKA (ur. 1982, Warszawa)

Wtorek , 2018 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JP | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Ocean deep, 2018 r.

akryl/płótno, 130 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P.K. Mikulska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Magdalena KALENIN (ur. 1979, Szczecin)

Wieczór - Hoek von Holland, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'M. Kalenin'
opisany na odwrociu: 'MAGDALENA KALENIN | akryl, 90 x 80 cm | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Monika SOJKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Malwina de BRADE (ur. 1968)

Gołębie , 2018 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'de | BR | AD | E'
na odwrociu opisany: 'de | BR | AD | E | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Paulina JOŁDA (ur. 1995, Wrocław)

Postkompleksja , 2018 r.

akryl, olej/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paulina Jołda | 2018 | Postkompleksja'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA (ur. 1983, Jelenia Góra)

Virgin, 2018 r.

technika własna/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'VIRGIN | Ewelina Ulanecka | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Bartosz Michał HOPPE-SADOWSKI (ur. 1985, Wrocław)

Landscape CXI, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "LANDSCAPE CXI" 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Anita KUCHARCZYK (ur. 1990)

Początek, 2018 r.

olej/płótno, 62 x 89 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANITA KUCHARCZYK | "POCZĄTEK" | 2018 | OLEJ Z WOSKIEM NA PŁÓTNIE'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Katarzyna KUKLA (ur. 1986)

Matnia, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Kukla 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Ewa GUZY (ur. 1977)

Fashion victims XXXXXXXXV, 2018 r.

akryl, tempera/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ewa Guzy | "Fashion victims nr 85" | akryl, tempera na płótnie'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Marcin GREGORCZUK (ur. 1977, Siedlce)

Blubird, 2018 r.

akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Blubird'
opisany na odwrociu: 'Blubird 2018 | "LOVE" | Marcin Gregorczuk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)

Z cyklu 'Pracownicy', Ksero, 2012 r.

akryl, spray/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski | 2012 | KSERO / PRACOWNICY'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Agata BUCZEK (ur. 1988)

Na fali, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Buczek | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Marcin BŁACH (ur. 1986)

Atomic blast, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Kamil JAKÓBCZAK (ur. 1990, Warszawa)

Jungle in my head, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Rafał GAWLIK (ur. 1989)

Immanencja 4, 2018 r.

olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '18'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Wioletta WINIARCZYK (ur. 1977, Lublin)

W sieci, 2018 r.

olej/płótno, 61 x 76 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. | 2018'
na odwrociu opisany: 'WIOLETTA | WINIARCZYK | "W SIECI" | LONDYN | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Klaudia KARASEK (ur. 1986, Łódź)

Lemniskata, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'KKARASEK'
na odwroiu opisany: 'Klaudia Karasek | "Lemniskata" | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Katarzyna GARSTKA

Obserwator, 2018 r.

akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Kat Garstka'
na odwrociu opisany: 'Kat Garstka | 2018 | Obserwator'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Mariusz KLIMEK (ur. 1982)

Lis, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MARIUSZ KLIMEK | 2017.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Janina ZABOROWSKA (ur. 1978, Łódź)

Sówka, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'JANKA'
na odwrociu opisany: 'Janina Zaborowska | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Monika MROWIEC (ur. 1991, Opole)

Strefa dopasowania, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'Mm.'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | 2018 ROK | "STREFA DOPASOWANIA"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Mokolągwa III, 2018 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2018 "Mokolągwa III akryl na płótnie 40 x 40 cm'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Marta SZAREK-MICHALAK (ur. 1979)

War, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'SzarekMarta | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Anna WARENIK-GABBIANI (ur. 1981, Gdańsk)

Mgła 1, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'A. Gabbiani'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Martyna MĄCZKA (ur. 1988)

Wracając do domu, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna Mączka 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Grzegorz SKRZYPEK (ur. 1970)

Piesostworek, 2014 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.g.: 'SKRZYPEK' i datowany l.g.: '2017'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | 2017 | "PIESOSTWÓR" | 40 x 30 cm | OLEJ PŁÓTNO'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Magdalena PROCH (ur. 1986, Bydgoszcz)

Lightning, 2018 r.

akryl/płótno, 65 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magda Proch | 2018 | "Lightning"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Entropy, 2018 r.

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona
transparentnie, malowana naszkliwnie, 24 x 13 x 24 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Małgorzata KOT (ur. 1962)

Hrum model Raster, 2017 r.

transparentnie, malowana naszkliwnie, 20 x 34 x 14 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł