DESA UNICUM

Młoda Sztuka

22.01.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

07.01 - 22.01.2019

Ceny wywoławcze.

79 obiektów
51
51

Izabela GAŁĄZKA (ur. 1984)

Dizajnerki IV, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka XII 18 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Bartosz JANCIK (ur. 1993, Kraków)

Fragmentacja IV, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'Bartosz | Jancik'
opisany na odwrociu: 'Bartosz | Jancik | Fragmentacja IV | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Krzysztof LOGIŃSKI (ur. 1987, Warszawa)

Cold Sadness, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: '[sygnatura]'
opisany na odwrociu: '"COLD SADNESS" | K. LOGIŃSKI 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Maciej MACKIEWICZ (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Trzy gruszki, 2018 r.

olej/płótno, 59 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'Maciejka'
opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "TRZY GRUSZKI..." | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Jolanta ZIÓŁKOWSKA

Szklana pułapka, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2018 | ZJOLA'
na odwrociu opisany: '"Szkalana pułapka" | Jolanta Ziółkowska | 2018 | ZJOLA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Agnieszka FIGURSKA (ur. 1971)

Metropolie 66, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Łukasz JACEK (ur. 1978)

Night Drive 6, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 145 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Pociąg relacji, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Romuald Mulk 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Tomasz ŁĘCZYŃSKI (ur. 1972, Lublin)

Titanium 3, 2015 r.

kredka, ołówek/papier, 41 x 57 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'łeny'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Łukasz LEPIORZ (ur. 1982 Ruda Śląśka)

Z cyklu 'Modernizm', Wieczór, 2018 r.

olej/płótno, 30 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Lepiorz "Wieczór" z cyklu "Modernizm" o. pł. 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

CAMPIO (ur. 1988, Puławy)

Winter is coming, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'CAMPIO'
na odwrociu opisany: 'Campio | "WINTER IS COMING" | 2018.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Zuzanna DUDZIC (ur. 1992)

Horror vacui, 2015 r.

kredka/papier, 70 x 92 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Horror Vacui | Zuzanna Dudzic'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Katarzyna FRANKOWSKA (ur. 1988, Złocieniec)

Demakijaż, 2018 r.

akryl, spray/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Demakijaż" 2018 | Frankowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Aleksandra MYSIORSKA (ur. 1985, Pisz)

Mury obronne miasta, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'mury obronne miasta | A. Mysiorska '18'
opisany na odwrociu ' mury obronne miasta | A. Mysiorska '18 '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Urszula KOZIEŁ (ur. 1977)

Z cyklu 'Bańki mydlane', 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ, z cyklu "Bańki mydlane", 2018 ROK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Joanna WOŹNY (ur. 1991)

Bazy danych są bardzo stare, 2017 r.

akryl, olej, ołówek, tusz/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JOANNA STROJNA 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Marek HABA (ur. 1983)

W stronę światła, 2018 r.

akryl/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "W stronę światła" | akryl, płótno | 55 x 38 | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Nasycenie, 2018 r.

technika mieszana/płyta, śr.:115 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Woroniec Jr | "Nasycenie" | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Wojciech Adam BAŃSKI (ur. 1993)

Wave , 2018 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański | "Wave", 2018, Olej na płótnie'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Maria SZESZUŁA (ur. 1986)

Kompozycja 21 A, 2018 r.

technika własna/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Szeszuła | 2018'
na odwrociu opisany: 'M. Szeszuła 2018.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

Inner flame, 2018 r.

technika własna/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Mateusz RYBKA (ur. 1986)

Okrążenie floty duńskiej, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. RYBKA '18'
na odwrociu opisany: 'M. RYBKA | -2018- | "OKRĄŻENIE FLOTY DUŃSKIEJ" | 50 x 70'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Anna FRANCZUK (ur. 1967)

Kierunki, 2016 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AF | 16'
na odwrociu opisany: 'Anna Franczuk | "Kierunki / Directions" | Akryl na płótnie | 90 x 120 cm | 2016'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

74
74

Łukasz WYŚMIERSKI (ur. 1989, Żnin)

Z cyklu 'Przestrzenie', Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnoway i datowany na odwrociu: 'Wyśmierski 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

75
75

Paweł Jacek KLESZCZEWSKI (ur. 1982, Szczecin)

Haupdsoldat1896 , 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Kleszczewski 16'
na odwrociu opisany: 'Haupdsoldat | 1896 | Akryl | Kleszczewski | 2016'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Zuzanna Zu JANKOWSKA (ur. 1991)

Powrót córki, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Powrót córki" | CYKL: Perypetie XXI wieku.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

77
77

Urszula TEPEREK (ur. 1985)

Kobieca geometria XX, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KOBIETY no 29 | URSZULA TEPEREK | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

78
78

Dominik BALCERZAK (ur. 1995)

Źródła marzeń, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'DOMINIK | BALCERZAK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

79
79

Małgorzata SĘK (ur. 1973)

She the wolf, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł