DESA UNICUM

Młoda Sztuka

28.08.2018 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

20.08 - 28.08.2018

64 obiekty
01

Ilona HERC

Maja, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2018 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "MAJA" | KRAKÓW 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

02

Monika SOJKA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

03

Malwina de BRADE

Boża krówka, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'de | BR | AD | E'
na odwrociu opisany: 'de | BR | AD | E | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

04

Katarzyna SŁOWIAŃSKA-KUCZ

Odlatujemy, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KS 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

05

Adam WĄTOR

Oczekiwanie, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2018'
na odwrociu opisany: '"OCZEKIWANIE" | ADAM WĄTOR | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

06

Agata SŁOMIANOWSKA

Black Mood, 2018 r.

akryl/płótno, 76 x 51 cm
sygnowany l.d.: 'OKATA.'
na odwrociu opisany: 'Agata Słomianowska | Black Mood | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

07

Ewa WITKOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

08

Dominik BALCERZAK

Marzenia senne, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'DOMINIK BALCERZAK'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

09

Alicja KAPPA

Sierpniowa noc, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Kappa | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

10

Wioletta WINIARCZYK

Wypas, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. | 2018'
na odwrociu opisany: 'WIOLETTA WINIARCZYK | TYT.: "WYPAS..." | LONDYN 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

11

Marek HABA

Pejzaż, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "Pejzaż" | akryl, płótno | 60 x 120 | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

12

Aleksandra KOWALCZYK

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

13

Małgorzata JASTRZĘBSKA

Nr 590, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 7.V.2018. | 590.'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

14

Agnieszka KIRZANOWSKA-OSIŃSKA

Slow, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
opisany l.d.: 'Slow', sygnowany i datowany p.d.: 'Osińska '18'
na odwrociu opisany: 'slow | A. Osińska 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

15

Małgorzata PABIS

Ginga style 2, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

16

Paulina JOŁDA

Post Prawda, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paulina Jołda | Post Prawda | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

17

Urszula KAŁMYKOW

Pejzaż, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'KAŁMYKOW'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

18

Paweł Jacek KLESZCZEWSKI

Abstrakcja bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'P. Kleszczewski 2017'
na odwrociu opisany: 'P, Kleszczewski | ABSTRACT | UNTITLED | 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

19

Gossia ZIELASKOWSKA

Paradise map, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PARADISE MAP (81 x 100 cm) 2018 Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

20

Rafał GAWLIK

Iryzacja, 2018 r.

olej/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

21

Dominik SMOLIK

Universum, 2018 r.

akryl/płótno, 110 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik "Universum" | Smolik KRAKÓW 2018 | 110 x 170 cm'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

22

Marta BILECKA

Waterland - Genesis 14, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2018 | "WATERLAND-GENESIS 14"'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

23

Katarzyna ŚRODOWSKA

W ciszy i spokoju, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2018'
na odwrociu opisany: '"W CISZY I SPOKOJU" | ŚRODOWSKA 2018 21. | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 r. | 90 x 120 cm | Katarzyna Środowska'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

24

Stanisław TOMALAK

Z cyklu Morza i porty, Fragment 52, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'S. J. A. Tomalak'
na odwrociu opisany: 'S. J. A. Tomalak | Fragment 52 | z cyklu "Morza i porty" | Brzeg Dolny 2018 / czerwiec 06'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

25

Michał MROCZKA

Niebieskie Brzozy, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d: 'MICHAŁ | MROCZKA | NIEBIESKIE | BRZOZY | 2018'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | NIEBIESKIE | BRZOZY | 2018 | TECHNIKA WŁASNA | 100x150'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja: