Black cross

App store
Google play wkrótce

DESA UNICUM

Młoda Sztuka

19.06.2018 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

12.06 - 19.06.2018

80 obiektów
01

Alicja KAPPA

W kwiatach, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

02

Malwina de BRADE

Do zamku, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'de | BR | AD | E'
na odwrociu opisany: 'de | BR | AD | E | 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

03

Urszula KORWIN-KOCHANOWSKA

Szczęście na rowerze, 2018 r.

akryl/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'UK-K'
na odwrociu opisany: '2018 | U. KORWIN-KOCHANOWSKA'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

04

Franciszek LEDÓCHOWSKI

Apeiron 127, 2018 r.

akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Apeiron 127" | 120 x 150 cm. | Franciszek Ledóchowski'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

05

Adam WĄTOR

Dziewczyna i filodendron, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2018'
na odwrociu opisany: '"DZIEWCZYNA I FILODENDRON" | ADAM WĄTOR | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

06

Bastien DUCOURTIOUX

First time, 2018 r.

olej/płótno, 142 x 119 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"FIRST TIME" 2018 | BASTIEN DUCOURTIOUX'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

07

Wacław SPORSKI

Polowanie na zająca, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'W. Sporski'
na odwrociu opisany: 'W. Sporski | Polowanie na zająca. | p/o 50 x 60 | 2018. | W. Sporski'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

08

Grzegorz KLIMEK

Bez tytułu, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek '18'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

09

Łukasz BILIŃSKI

Extra Virgin, 2018 r.

akryl/płótno,śr.: 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Biliński 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

10

Ewa WITKOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

11

Mirella STERN

Punkt widzenia, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Punkt widzenia" 2018 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

12

Monika SOJKA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

13

Denys Molerio PENA

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Denys'
na odwrociu opisany: '"DENYS MOLERIO PENA" | 100 x 60 CM oil/CANVAS'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

14

Agnieszka KIRZANOWSKA-OSIŃSKA

After coffee, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'after coffee A. Osińska'
na odwrociu opisany: 'after coffee | N5' 2018 | Osińska'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

15

Lia KIMURA

Illusion, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LIA KIMURA | "ILLUSION" 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

16

Marek HABA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | z cyklu: | "TWIERDZA" | akryl, płótno | 100 x 100 | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

17

Małgorzata PABIS

Calmness, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

18

Aneta NOWAK

Bez tytułu, 2018 r.

akryl, kredka, tempera/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ANETA | NOWAK | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

19

Katarzyna MALINOWSKA

N1, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'katarzynam | 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

20

Tomasz NIEMANN

Fantazmat przestrzeni dziewiątej 9, 2018 r.

olej/płótno, 125 x 125 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Fantazmat przestrzeni | dziewiątej "9" | 2018 r. | [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

21

Patrycja NURKAN

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: 'GEO-FORM | bez tytułu NURKAN 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

22

Małgorzata JASTRZĘBSKA

Nr 584, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 19.III.2018. | 584.'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

23

Jarosław SZEWCZYK

Symetria II, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'S'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

24

Dominik SMOLIK

Chromatica II, dyptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 95 x 190 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "CHROMATICA II" | DYPTYK SKRZYDŁO A / B | AKRYL / PŁÓTNO | 95 x 95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik | Smolik' (każda część)

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

25

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA

The Butterfly Effect, dyptyk, 2018 r.

olej, akryl, technika własna/płótno, 160 x 240 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'THE BUTTERFLY EFFECT '2018 | Ewelina Ulanecka | PRAWE SKRZYDŁO / LEWE SKRZYDŁO | I / II' (każda część)

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

26

Juliusz KOSIN

Aglomeracja XXXV, 2018 r.

olej/płótno, 46 x 61 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Kosin 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

27

Michał MROCZKA

Zimny poranek, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MROCZKA | ZIMNY PORANEK | 2018'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ MROCZKA | ZIMNY PORANEK | 2018 | TECHNIKA MIESZANA | 100 x 150'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

28

Marta BILECKA

Genesis - Perfect Moments before Noon 3, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | APR. 2018 | "GENESIS - PERFECT MOMENTS | BEFORE NOON 3"'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

29

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA

Łowcy wrażeń, 2017 r.

akryl/płótno, 65 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

30

Marzena BIS

SEA VI , 2018 r.

olej/płótno, 80 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis, | "SEA VI" | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

31

Urszula KAŁMYKOW

Po burzy, 2018 r.

olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW, 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

32

Magdalena KĘPKA

Gomera, dyptyk, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 70 x 140 cm (całość)
sygnowany i datowany l.d.: 'M. Kępka | 2018'
na odwrociu opisany: 'GOMERA (I) / (II) | 70 x 70 cm, 2018 r. | [sygnatura]' (każda część)

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

33

Agata KRUTUL

Anker, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL 2018'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | ANKER | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

34

Daniel BIAŁOWĄS

Room 2758, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "ROOM 2758" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

35

Ewelina KOŁAKOWSKA

280418, 2018 r.

olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Kołakowska '18'
na odwrociu opisany: 'E. KOŁAKOWSKA '18 | 280418'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

36

Izabela GAŁĄZKA

Strojnisie, 2018 r.

akryl/płótno, 78 x 93 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka V 18'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

37

Dominik BALCERZAK

Koliber, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'BALCERZAK | DOMINIK'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

38

Joanna MISZTAL

Kojący zapach lawendy, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. MISZTAL 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

39

Małgorzata SĘK

Face 01, 2017 r.

akryl/płótno, 140 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

40

Milena BRUDKOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA MILENA | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60 x 60 | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

41

Renata MAGDA

Kontemplacja IV..., 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'REN | MAG'
na odwrociu opisany: 'Kontemplacja IV... | Renata Magda | 2018 r'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

42

Bartosz GREGOREK

Prolog, 2014 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ GREGOREK "PROLOG"'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

43

Aga SIWCZYK

Toperz, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '[sygnatura] | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

44

Piotr URBANEK

Golem, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Golem | PUrbanek | AD 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

45

Stanisław TOMALAK

Z cyklu 'Niebo i Ziemia', Fragment 511, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'S. J. A. Tomalak'
na odwrociu opisany: 'S. J. A. Tomalak | Fragment 511 | z cyklu "Niebo i ziemia" | 2017 r. Brzeg Dolny'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

46

Maciej MACKIEWICZ

Kościelec, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "KOŚCIELEC" | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

47

Agata BUCZEK

Anioł Stróż, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Allegory | 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

48

Katarzyna (ORNO) OROŃSKA

Die Ventoso, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'ORNO | OROŃSKA'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

49

Martyna MĄCZKA

Tik tak, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Mirage 2018.'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

50

Olga GRALEWSKA

Realizm, 2013 r.

technika własna/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGI | GRALEWSKIEJ | "REALIZM" | 2013'

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja: