DESA UNICUM

Młoda Sztuka

27.09.2018 czwartek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

18.09 - 27.09.2018

Ceny wywoławcze.

86 obiektów
01
01

Sonia RUCIAK

Możliwości, poliptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm (całość)
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
na odwrociu sygnowany i numerowany: 'Ruciak Sonia' (każda część)

Cena wywoławcza:

500 zł

02
02

Aleksandra KOWALCZYK

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

03
03

Agnieszka KIRZANOWSKA-OSIŃSKA

Mood, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 130 cm
sygnowany i opisany l.d.: 'mood O.'
na odwrociu opisany: 'mood | A. Osińska 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

04
04

Adam WĄTOR

Modelka, 2018 r.

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2018'
na odwrociu opisany: '"MODELKA" | ADAMWĄTOR | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Anna ZALEWSKA

Echa wyobraźni wyrwane, 2018 r.

technika własna/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echa wyobraźni wyrwane" Anna Zalewska 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Łukasz JANKIEWICZ

Ostatnie spotkanie, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Ewa WITKOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'

Cena wywoławcza:

500 zł

08
08

Bastien DUCOURTIOUX

Emptyness, 2018 r.

olej, spray/płótno, 142 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Emptyness, 2018 | Bastien Ducourtioux'

Cena wywoławcza:

500 zł

09
09

Maciej REJNER (ur. 1995, Ruda Śląska)

MR40-S1, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'M. Rejner'
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy

Cena wywoławcza:

500 zł

10
10

Lech BATOR

Puppet Master, 2018 r.

akryl/płótno, 150 x 77 cm ( w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LECH BATOR | 2018 [2+0+1+8=11]'

Cena wywoławcza:

500 zł

11
11

Wacław SPORSKI

Nowy świat, 2018 r.

olej/płótno, 65 x 75 cm
sygnowany l.d.: 'Wsporski'
na odwrociu opisany: 'W. Sporski | -Nowy świat- | p/o 65 x 75'

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

Malwina de BRADE

Teatr, 2016 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'de | BR | AD | E'

Cena wywoławcza:

500 zł

13
13

Mirella STERN

Komedia, dramat, romans, suspens, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: 'Komedia, dramat | romans, suspens 2018 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

500 zł

14
14

Wojciech BREWKA

Z cyklu 'Poczet królów Polski', Henryk Walezy, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BREWKA | "HENRYK WALEZY" | Z SERII POCZET KRÓLOW | POLSKI | WARSZAWA 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

15
15

Franciszek LEDÓCHOWSKI

Apeiron 138, 2018 r.

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Apeiron 138" | Akryl, Emalia | 100 x 140 cm. | 2018 r. | Franciszek Ledóchowski'

Cena wywoławcza:

500 zł

16
16

Tomasz NIEMANN

Mistrium, 2018 r.

olej/płótno, 125 x 125 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MISTRIUM | Z CYKLU 'PODRÓŻ BEZ IMIENIA' | TNiemann'

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

Lia KIMURA

Lost emotions, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LIA KIMURA | "LOST EMOTIONS" 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

18
18

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA

A midsummer night's dreams, dyptyk, 2018 r.

mieszana/płótno, 140 x 200 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A Midsummer Night's Dream 2018 | Ewelina Ulanecka' (każda część)

Cena wywoławcza:

500 zł

19
19

Gossia ZIELASKOWSKA

Continuity map, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CONTINUITY MAP 2018 Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

500 zł

20
20

Dominik SMOLIK

Universum IV, 2018 r.

akryl/płótno, 140 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik Smolik | AKRYL/PLÓTNO | 140 x 180 CM | "Universum IV" | KRAKÓW | 2018 r. | Smolik'

Cena wywoławcza:

500 zł

21
21

Marek HABA

Twierdza, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "TWIERDZA" | akryl, płótno | 2018 '

Cena wywoławcza:

500 zł

22
22

Katarzyna ŚRODOWSKA

Koń nie żyrafa, nie płonie tylko się wietrzy, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

23
23

Katarzyna FRANKOWSKA

Noc: kobieta kończy bieg, 2015 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA FRANKOWSKA | "NOC: KOBIETA KOŃCZY BIEG" 2015 | AKRYL NA PŁÓTNIE 70 x 100'

Cena wywoławcza:

500 zł

24
24

Joanna WOŹNY

Envy studio, 2017 r.

olej, ołówek/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JOANNA 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

25
25

Monika SOJKA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

26
26

Magdalena SOLICH

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Magdalena Solich | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Małgorzata JASTRZĘBSKA

Nr 591, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 11.V.2018. | 591.'

Cena wywoławcza:

500 zł

28
28

Roma ANDRZEJCZAK

Z cyklu 'Minimalizm', Synestezje 02, pentaptyk, 2011 r.

olej/płótno, 30 x 150 cm (całość)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ROMA PRZYIMKA | 2011' (każda część)

Cena wywoławcza:

500 zł

29
29

Alicja KAPPA

Sekret księżyca, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Sekret księżyca" | Alicja Kappa | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

500 zł

30
30

Magdalena KĘPKA

Zachód nad jeziorem, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2018'
na odwrociu opisany: 'ZACHÓD NAD JEZIOREM | 70 x 100 cm, 2018 r.| MKępka'

Cena wywoławcza:

500 zł

31
31

Michał MROCZKA

Stocznia, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Mroczka | 2018'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ MROCZKA | STOCZNIA | 2018 | TECHNIKA MIESZANA | 150 x 100'

Cena wywoławcza:

500 zł

32
32

Longin SZMYD

Z cyklu 'Mieszkańcy', 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'LONGINSZMYD'
na odwrociu opisany: 'LONGIN SZMYD 2018 | Z SERII MIESZKAŃCY'

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

Rafał KNOP

Z cyklu 'Swimming pool', Silent box, 2018 r.

olej/płótno, 125 x 125 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Swimming Pool 2018 | "Silent box" XIV | R. Knop | Oil on canvas | 125 x 125 cm'

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

Marta BILECKA

Blue Moon, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | aug. 2018 | "BLUE MOON"'

Cena wywoławcza:

500 zł

35
35

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA

Na fali 2, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

Agata BUCZEK

Radość, czyli Czerwony Kapturek historia alternatywna, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Allegory 2017'

Cena wywoławcza:

500 zł

37
37

Agata KRUTUL

Lofoten, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 150 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'AAKRUTUL2018 | LOFOTEN'

Cena wywoławcza:

500 zł

38
38

Agnieszka PAWŁOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d. 'Agnieszka Pawłowska'

Cena wywoławcza:

500 zł

39
39

Martyna MĄCZKA

New stage, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Mirage 2018.'

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Olga GRALEWSKA

Genesis, 2014 r.

olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Geneza | Olgi Gralewskiej | Ad. 2014 KrK'

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Grzegorz KLIMEK

Pędzący rower VII, 2018 r.

sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek 18'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | 'Pędzący rower VII' | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Agnieszka FIGURSKA

Warszawa, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'

Cena wywoławcza:

500 zł

43
43

Marzena BIS

Airship, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'AIRSHIP' | 2015'

Cena wywoławcza:

500 zł

44
44

Marta SZAREK-MICHALAK

Soft landing, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'SzarekMarta | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

45
45

Monika MROWIEC

Tożsamość, 2018 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Mm.'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | 2018 ROK'

Cena wywoławcza:

500 zł

46
46

Kamil JAKÓBCZAK

Oblicza nocy, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KJ | 18'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

47
47

Milena BRUDKOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA '2018'

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Kamil AISARO

Kobieta i jej tęcza, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'AISARO'
na odwrociu opisany: 'Kamil Aisaro'

Cena wywoławcza:

500 zł

49
49

Maria JAGŁOWSKA

Lama, 2016 r.

akryl, haft/płótno, 130 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MJ '16'

Cena wywoławcza:

500 zł

50
50

Małgorzata KOT

Hrum XL model Picasso, 2018 r.

ceramika, 20 x 34 x 14 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

500 zł