DESA UNICUM

Młoda Sztuka

18.12.2018 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

10.12 - 18.12.2018

Ceny wywoławcze.

92 obiekty
01
01

Adam WĄTOR

Wspomnienie, 2018 r.

akryl/płótno, 150 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2018'
na odwrociu opisany: '"WSPOMNIENIE" | ADAM WĄTOR | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Joanna SUŁEK-MALINOWSKA

Kokietka, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Kokietka" | akryl 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Paulina ZALEWSKA

Piniata, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "PINIATA" 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Mirella STERN

Tak daleko jak tylko można, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN '
na odwrociu opisany: '"Tak daleko jak tylko można" 2018 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Ilona HERC

Światła Wery, 2018 r.

akryl/płótno, 94 x 94 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2018 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "ŚWIATŁA WERY" | KRAKÓW 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Viola TYCZ

W trybach, 2018 r.

akryl/płyta, 33 x 34 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Agnieszka FIGURSKA

Metropolie 65, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Bartłomiej KOTER

Paris Scéne #11 , 2018 r.

olej/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'BARTŁOMIEJ KOTER'
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER | 'PARIS SCENE #11' | OLEJ IV KW. 2018 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Klaudia ŚWIĄTCZAK-PJANKA

Parantela, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka 2018 r'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Janusz ORZECHOWSKI

Skyline 2039, 2018 r.

olej/płótno, 110 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz | Orzechowski | 2018'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Skyline 2039" | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Marek PĘKACZ

Regnum, 2018 r.

olej/płótno, 55 x 109 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: '2018 Marek Pękacz'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Sonia RUCIAK

Z cyklu 'Możliwości', poliptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany na odwrociu: 'Ruciak S.' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Aleksandra KOWALCZYK

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 180 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Marek HABA

Linia, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Marek Haba | “Linia” | akryl, płótno | 80 x 90 | 2018’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Agnieszka KIRZANOWSKA-OSIŃSKA

Stream, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'STREAM | A. OSIŃSKA '2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Gossia ZIELASKOWSKA

CHML MAP, dyptyk, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CHML MAP 2018 Gossia Zielaskowska' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Andrzej SOBIEPAN

Z cyklu 'Kadry wolności', Crystalline, 2017 r.

technika własna, 68 x 68 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Sobiepan | Kadry wolności | 2017 Londyn'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Katarzyna JURCZENIA

Przepaść , 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Jurczenia | 2018’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Katarzyna RUTKOWSKA

Monument X.4, 2017 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Rutkowska 2017 r | MONUMENT X.4'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Małgorzata JASTRZĘBSKA

Nr 598, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 30.X.2018. | 598.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Sebastian SKOCZYLAS

Odbicie, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Odbicie | Sebastian Skoczylas | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Patrycja NURKAN

Geo-form, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: ‘GEO-FORM | bez tytułu NURKAN 2018’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Paulina WŁOSTOWSKA (ur. 1987, Warszawa)

Moduł 3, 2014 r.

gwasz, olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Moduł 3 | Paulina Włostowska | 2014’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Agata KRUTUL

Christian Radich, 2018 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL | ROK2018'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | CHRISTIAN RADICH | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Paulina JOŁDA

Ogień i woda, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Paulina Jołda | Ogień i woda'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA

Plaża w Saint-Tropez, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Magdalena LASKOWSKA

Malina na plaży, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”Malina na plaży” | 81 x 100 cm, olej alkidowy | 2018 LASKOWSKA’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Rafał KNOP

Z cyklu 'Swimming pool', Mirror, 2018 r.

olej/płótno, 115 x 115 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: '"MIRROR" 2018 | cykl "SWIMMING POOL" | RAFAŁ KNOP | oil on canvas | 115 x 115'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Joanna PILKOWSKA

Lipiec, 2018 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JP | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Katarzyna ŚRODOWSKA

Słuchając morza, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘ŚRODOWSKA 2018’
na odwrociu opisany: ‘”SŁUCHAJĄC MORZA” |ŚRODOWSKA 2018 | 52. | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 r. | 90 x 120 cm | Katarzyna Środowska’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Matylda POLAK

Popołudnie na plaży , 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MATYLDA POLAK'
na odwrociu opisany: 'POLAK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Michał MROCZKA

Gdynia, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 40 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MROCZKA | GDYNIA | 2018'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ MROCZKA | "GDYNIA" | 2018 | OLEJ I AKRYL'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Magdalena KĘPKA

Po wieczornej burzy, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2018'
na odwrociu opisany: 'PO WIECZORNEJ BURZY | 80 x 120 cm, 2018 r. | MKępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Joanna WOŹNY

Marginesy, 2016 r.

akryl, tusz/płótno, 100 x 85 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JOANNA WOŹNY 2016'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Lia KIMURA

Przywiązanie, 2018 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LK | LIA KIMURA | "PRZYWIĄZANIE" 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Agata KOSMALA

Z cyklu 'Ślady', #03 Nokturn, 2017 r.

akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Agata Kosmala | 2017 r.'
na odwrociu opisany: 'Nokturn | Agata Kosmala | 2018 r'

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

37
37

Hanna ROZPARA

Zielone moro, 2015 r.

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2015'
opisany na odwrociu: 'HANNA ROZPARA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Katarzyna FRANKOWSKA

Autoportret ukryty: historia przyglądania, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA FRANKOWSKA | "AUTOPORTRET UKRYTY: HITORIA | PRZYGLĄDANIA" 2015 | AKRYL NA PŁÓTNIE 100 x 100 CM'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

MONSTFUR

Dwa razy, 2011 r.

technika mieszana/blacha, 200 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘monstfur | DWA RAZY | 2011’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Agnieszka ZABRODZKA

Azyl, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "AZYL" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Misia ŁUKASIEWICZ

Czekając na sobotę, 2018 r.

olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany l.d.: 'MŁ'
na odwrociu opisany: 'MISIA | ŁUKASIEWICZ | CZEKAJĄC NA | SOBOTĘ | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Ewa WITKOWSKA

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany l.d.: 'Witkowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Kamil JAKÓBCZAK

Tożsamość, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'JAKÓBCZAK K.'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Zuzanna Zu JANKOWSKA

Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Batman vs Superman , 2018 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Batman vs Superman" | CYKL: Perypetie XXI wieku'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Roma ANDRZEJCZAK

Z cyklu 'W szarości', Nr 1, 2007 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ROMA PRZYIMKA 2007'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Agnieszka BORKOWSKA

Niepewność, 2018 r.

olej/płótno, 41 x 55 cm
sygnowany p.d.: 'AGNIESZKA BORKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'Agnieszka Borkowska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Bastien DUCOURTIOUX

Green pale eyes, dyptyk, 2018 r.

olej, spray/płótno, 118 x 184 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PALE GREEN EYES" 2018 | BASTIEN DUCOURTIOUX'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Izabela GAŁĄZKA

Pięknisie, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA XI 18'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Katarzyna SŁOWIAŃSKA-KUCZ

Czerwona niteczka, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KSłowiańska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Grzegorz KLIMEK

Równowaga, 2018 r.

technika własna/płótno, 90 x 190 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'G. Klimek | '18'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | RÓWNOWAGA | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł