Pragaleria

Wakacyjna Aukcja Sztuki Młodej

14.07.2018 sobota

17:00

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

14.07 - 14.07.2018

Miejsce aukcji:
Park Praski
ul. Ratuszowa 6, Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

63 obiekty
01

Kamil STAŃCZAK

Popiersie IX, 2018

akryl, płótno, 55 x 55 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

02

Jakub NIEWDANA

Krowa Ankole-Watussi z serii Safari

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 36x29x22 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

03

Grażyna KILANOWICZ-BARECKA

Miasto

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

04

Marta TUMIŃSKA

Tulipany 2, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

05

Natalia SZYNAL

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

06

Agnieszka PRZYBYŁA

Lolita, 2013 - 2016

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

07

Edyta MĄDZELEWSKA

Nie traktuj mnie jak rzecz, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

08

Joanna SOŁTAN

Nocne szepty światła 1

akwarela, papier, 55 x 75 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

09

Anna DYBOWSKA

1813CE, 2018

olej, technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

10

Piotr ZAWADZKI

Szumy Miasta - Pl. Zbawiciela

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

11

Paweł DĄBROWSKI

Pocałunek, 2018

olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

12

Luiza LOS-PŁAWSZEWSKA

Po Kąpieli, 2018

akryl, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

13

Jacek MALINOWSKI

Spacer

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

14

Marcin DYBOWSKI

Ślady Czasu 12, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

15

Maciej HOPPE

Wśród Malw

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

16

Waldemar MAZUREK

bez tytułu

brąz, marmur, wys. 30 cm,
sygn. u podstawy

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

17

Magdalena SZCZERBAKOWICZ

bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

18

Wojciech ŚWIERDZEWSKI

Miłość, 2018

serigrafia, akryl, papier, 2/7, 70 x 50 cm,
sygn. u dołu

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

19

Marta Julia PIÓRKO

Biała róża, 2018

olej, płótno, 30 x 20 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

20

Małgorzata RUKSZAN

Niepoliczalne, 2018

akryl, szpachla, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

21

Magdalena SERWIN

Tango, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

22

Piotr WORONIEC

Alt_realizm, 2018

akryl, technika mieszana, płyta, 80 x 104 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

23

Michał SPRYSZYŃSKI

Koci Cult, 2016

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

24

Mariusz DRABAREK

Zmierzch, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

25

Robert PIASECKI

Śpiąca Jabłoń, 2018

olej, akryl, płótno 3D, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

26

Halszka MAJ

Para, 2017

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

27

Katarzyna KOMBOR

Azurite Blue, 2017

olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

28

Olantyna DELACROIX

Wakacje, 2018

akryl, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

29

Tobiasz KENIO

Interaction-BXY, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

30

Mirella STERN

Kilka godzin wolnego czasu, 2018

technika własna, akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

31

Katarzyna KORDYASZ

Tryptyk

akryl, płótno, 3 x 20 x 20 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

32

Aneta ŚLIWA

Krab żółty w muszli, 2018

ceramika szkliwiona, muszla, 27 x 18 x 17 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

33

Magdalena KUREK

Śródziemnomorska uliczka, 2018

olej, płótno, 70 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

34

Hanna ROZPARA

Oksydan, 2017

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

35

Anna STANISZ

Rosa, 2018

olej, płótno, 90 x 65 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

36

Marta MARSZAŁŁ

Anomalia X

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

37

Radosław KURZEJA

Kometa

cienkopis, kolaż, brystol, 46 x 55 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

38

Paweł PORADA

Kształtowanie osobowości, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

39

Maria MICHOŃ

Park Sielecki w Warszawie, 2014

olej, płótno, 81 x 50,5 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

40

Ewelina KOŁAKOWSKA

bez tytułu, 2018

technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

41

Bartosz Michał HOPPE-SADOWSKI

Landscape CVII, 2017

akryl, płótno, 75 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

42

Mariola ŚWIGULSKA

Miedziany zachód słońca, z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

43

Monika DAŁEK

Ulicami Łodzi młody bohater chodzi, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

44

Tomasz WŁODARCZYK

Akt 3, 2018

akwarela, kredka, karton, 39 x 60 cm (w świetle oprawy), 55 x 76 cm (oprawa)
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

45

Wojciech PIEKARSKI

bez tytułu, 2017

olej, płótno, 33 x 46 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

46

Artur (pseud. KOCUR 1) MARCINISZYN

Typogirl 06, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

47

Beata PAŁACH-MILLIGAN

Układ 2, 2016

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

48

Bartosz PSZON

Samoloty, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

49

Jagoda DZIEWANOWSKA

Blue gemstone, 2017

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

50

Sylwia CABAN

Nigredo I, 2018

aluminium patynowane i woskowane, wys. 32 cm,
sygn. na spodzie

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja: