Galeria Stalowa

XXXVIII Stalowa Aukcja Sztuki Aktualnej

20.03.2019 środa

19:00

Galeria Stalowa

ul. Stalowa 26

03-426 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 15% opłatę do ceny sprzedaży.

76 obiektów
01
01

Aneta OLSZEWSKA (ur. 1988, Siedlce)

Magiczny las, 2018

akryl, płótno, 100 x 90 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

02
02

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Uliczka z lampionami, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

03
03

Piotr SAUL (ur.1986)

Synestezja 2, 2017

olej, płótno, 100 x 140 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

04
04

Olena HORHOL (ur. 1994)

Fall, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

05
05

Maria PROKOP (ur. 1979)

Owoce, 2019

olej, płótno, kopia obrazu Jose Escofera, 40 x 50 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

06
06

Arkadiusz RATAJ (ur. 1984)

Z cyklu Obrazy algorytmiczne GCD - Greatest Common Dividor, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 300 zł

07
07

Alicja KLIMEK (ur. 1991, Olkusz)

Biały, 2014

technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

08
08

Jadwiga Wasiak (ur. 1959)

Światło, 2015

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

09
09

Andrzej WROŃSKI (ur. 1942)

Płonący żaglowiec, 2017

olej, płótno, 65 x 52 cm, (75 x 62 cm)

Cena wywoławcza:

1 100 zł

10
10

Emilia WASZAK (ur. 1994)

Bez tytułu, 2018

olej, deska, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

11
11

Małgorzata ADAMCZAK (ur. 1969, Kozienice)

The path, 2003

olej, płótno, 102 x 107 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Agnieszka (Ava Agni) JOPPEK (ur. 1992)

Kładka Gdynia Stocznia, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

13
13

Viola Pryba HADAŚ (Pfishova) (ur. 1981)

Teypeo 2VVXI, 2018

technika własna, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

14
14

Jerzy PĘCZUŁA (ur. 1965, Lublin)

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

15
15

Iwona DUDA (ur. 1966)

Gniazdo, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

16
16

Magda ZARZYCKA (ur. 1990, Prudnik)

Pani z basenu, 2018

akryl, płótno, 60 x 40 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

Jacek JASINIAK (ur. 1972)

In principio erat Verbum, 2018

tusz, akryl, płótno, 100 x 50 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

18
18

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Tango w ciszy, 2018

akryl, płótno, 60 x 40 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

19
19

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Z cyklu Zodiak 1 - Taurus, 2018

gesso, marker, płótno 50,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

20
20

Robert STOLARCZYK

Shoshana XIII, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Piotr PRZYBYŁA (ur. 1983, Sosnowiec)

Z cyklu Pochodzenie światła nr 6, 2018

olej, płótno, dyptyk, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Capella di Vitaleta, 2018

olej, płótno, 80 x 60

Cena wywoławcza:

700 zł

23
23

Marta Julia PIÓRKO (ur. 1981)

Króliczki, 2014

olej, płótno, 30 x 21 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

24
24

Viola TYCZ (ur. 1973)

Love is losing game 4, 2019

akryl, płyta HDF, 33 x 33 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Bogusław ZEN (ur. 1963)

Śpioch

kamień półszlachetny jaspis, 22 x 23 x 16 cm

Cena wywoławcza:

1 700 zł

26
26

Weronika RACZYŃSKA (ur. 1978 r.)

Uzdrowisko I, 2011

alkid, płótno, 18 x 24 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Justyna SOŁOWIEJ (ur. 1986)

Nature design 1, 2018

akryl, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

28
28

Orlando Lazaro Ortega ZULUETA (ur. 1986)

Seremos, 2018

akryl, kolaż, płótno, 120 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Jacek Dominik CYGANEK (ur. 1961)

Calypso, 2019

tempera, akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

30
30

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Mimas, 2018

olej, płótno, 100 x 700 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

31
31

Piotr ZEMSTA (ur. 1974, Ostrowiec Świętokrzyski)

Z cyklu Istota, 2010

technika własna, deska, 100 x 70 cm (w ramie 112 x 82 cm)

Cena wywoławcza:

1 200 zł

32
32

Joanna WRÓBLEWSKA

Jezioro, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

33
33

Adrianna MIKUŁOWSKA (ur. 1966)

Signposter, 2019

intaglio, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

35
35

Weronika PIÓREK (ur. 1991, Wadowice)

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

36
36

Piotr WOJTKIEWICZ (ur. 1984, Białystok)

Stare miasto, 2017

akryl, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 501, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

38
38

Igor Jan WÓJCIK (ur. 1983, Warszawa)

Wilk #5, 2019

technika mieszana, akryl, olej , płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

39
39

Sylwia LIS-PERSONA (ur. 1975)

Barwne Opowieści 2, 2018

akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

40
40

Diana NOWOSAD (ur. 1989 Chełm)

Laguna, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

41
41

Anita DĄBROWSKA (ur. 1988, Warszawa)

On my way, 2017

olej, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

42
42

Piotr SMOGÓR (ur. 1975)

Czarnobyl 2, 2016

olej, płótno, 60 x 90 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

43
43

Kamila SITAK

Wieczorna I, 2018

akryl, płótno, 90 x 60 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

44
44

Paweł CIELĄTKOWSKI (ur. 1986)

VW T1, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

45
45

Piotr CIELĄTKOWSKI (ur. 1986)

Płomienna Marilyn Monroe, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

46
46

Ilona, Jadwiga, Ilafo, pseud. FORYŚ (ur. 1980)

Złom, 2018

olej, spray, płótno, 40 x 60 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

47
47

Ela WAGA (ur. 1972r.)

Genesis, 2018

linoryt, papier, 60 x 45 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Krystyna MAŁECKA

Pagórki 1, 2010

akryl, płótno, 60 x 50 cm (z ramą 73 x 63 cm)

Cena wywoławcza:

900 zł

49
49

Jerzy CICHECKI (ur. 1932)

Wakacje, 2019

akryl, płótno, 70 x 50

Cena wywoławcza:

700 zł

50
50

Maria JANIGA

Kompozycja, 2015

papier-mâché, 80 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł